emailFB instagram

28 maja 2016

Kampania Streetcom - #‎sanex‬ ‪#‎dbaozdrowieskory‬

Jako aktywny Ekstra Ekspert w Streetcom miałam przyjemność wziąć udział tym razem z kosmetycznej kampanii  #‎sanex‬ ‪#‎dbaozdrowieskory‬. Paczka ogromnie mnie zaskoczyła, tym bardziej, że dermokosmetyki Sanex są mi znane bardzo dobrze. Tym razem testowane produkty stanęły na wysokości zadania i są naprawdę skuteczne. Z resztą sami zobaczcie..


Produkty Sanex posiadają unikalną formułę Dermo Active 3, która aktywnie współpracuje z naturalną barierą ochronną skóry. W paczce Ambasadorskiej znajduje się 12 żeli pod prysznic Sanex Dermo Pro Hydrate i 12 antyperspirantów w kulce  Sanex Dermo  7in1 Protection Efficacy+Care oraz 100 ulotek z 40% rabatem na produkty Sanex w drogeriach Rossmann. 


Sanex Dermo Pro Hydrate

GŁĘBOKO NAWILŻAJĄCA PIELĘGNACJA DLA SKÓRY BARDZO SUCHEJ Suchej skórze brakuje wilgoci, przez co jest bardziej narażona na podrażnienia. Żel pod prysznic i płyn do kąpieli Sanex Dermo Pro Hydrate mają wyjątkową formułę z naturalnymi składnikami nawilżającymi, które pomagają przywrócić naturalny poziom nawilżenia Twojej skóry i wspierają jej barierę ochronną. Sanex Dermo Pro Hydrate głęboko nawilża, chroni i utrzymuje w równowadze suchą skórę, aby utrzymać jej zdrowie i dobre nawilżenie.
Żel umieszczony jest w białej plastikowej butelce o pojemności 250 ml. Posiada zamknięcie typu "klik". Jednak ciekawe rozwiązanie dozownika znajduje się z boku u góry butelki. Konsystencja żelu jest śnieżnobiała i lejąca się. Bardzo przyjemnie pachnie. Bardzo dobrze rozprowadza się na ciele podczas kąpieli, dobrze spłukuje się. Ciało na długo przyjemnie pachnie, jest odżywione oraz pozostawione na dłuższy czas z dawką nawilżenia. 

Sanex Dermo Total Protection 7in1 complex


SIEDEM KORZYŚCI, KOMPLETNA OCHRONA Dla tych, którzy chcą wszystkiego. Sanex Dermo Total Protection 7in1 zapewnia kompletną ochronę z 7 korzyściami zawartymi w jednym antyperspirancie: skuteczną 48 godzinną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem; ochronę przed przed białymi i żółtymi plamami; zapewnia uczucie świeżości; nie zaburza pH skóry; dba o dobrą kondycję skóry; nie wywołuje podrażnień; szanuje florę bakteryjną skóry

Antyperspirant jest skierowany kulką ku dołu. Konsystencja jest delikatna o świeżym zapachu. Kulka sprawdza się pod względem ochrony przed potem, a dodatkowo nie pozostawia śladów na białych, kolorowych, jak i czarnych ubraniach. Długo pozostawia świeżość oraz przyjemny zapach, nawet w te gorące dni. Sprawdza się rewelacyjnie. 


U mnie oraz moich znajomych, którym rozdałam produkty i ulotki, kolejne pozytywne cechy są przede wszystkim takie, że produkty są testowane dermatologicznie oraz że nie podrażniają skóry i nie uczulają. Są do nabycia stacjonarnie w drogeriach Rossmann. Kolejna kampania Streetcom, która u nas zakończyła się sukcesywnie! 

A Wy już mieliście możliwość testowania nowych produktów Sanex? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly