emailFB instagram

05 maja 2016

Clarena, Poison Line, 60 Seconds Snake Cream. Przeciwzmarszczkowy krem z jadem węża

Dobrze dobrany krem przeciwzmarszczkowy to podstawa pielęgnacji skóry już od 25. roku życia. Taki krem nie tylko opóźni proces starzenia, ale też wygładzi skórę oraz w razie potrzeby zlikwiduje drobne zmarszczki. Najważniejsze, aby dobrać krem odpowiedni do swojego typu skóry. Dziś kilka słów o kremie przeciwzmarszczowym z jadem węża, który obecnie używam. Liftujący krem na dzień rekomendowany dla cery dojrzałej ze zmarszczkami i utratą elastyczności. Dzięki zawartości jadu węża Syn-Ake® zapobiega powstawaniu zmarszczek poprzez hamowanie skurczów mięśni. Lekka formuła sprawia, że krem szybko się wchłania i stanowi doskonałą bazę pod makijaż, a skóra jest gładka zaledwie w kilka sekund. Regularne stosowanie kremu gwarantuje elastyczności skóry i spłycenie zmarszczek mimicznych.

Krem który obecnie używam, umieszczony jest w szklanym słoiczku o pojemności 15 ml. Słoiczek jest zakręcany białą plastikową nakrętką z logo firmy. Konsystencja kremu jest aksamitna i lekka w dotyku o bardzo przyjemnym zapachu. Różowo-pastelowy krem rozprowadza się na oczyszczonej twarzy bardzo szybko i równie dobrze wchłania w nią.Właściwości jadu węża sprawiają, że w pewien sposób hamuje on proces tworzenia się zmarszczek, nawet tych mimicznych. Hamuje również skurcze mięśni.


Idealnie pasuje jako baza pod make-up. W żaden sposób do tej pory odkąd go używam nie uczulił mnie ani nie podrażnił. Stacjonarnie można go nabyć w słoiczku o pojemności 50 ml za około 70 zł. Myślę, że cena jest warta jego jakości, tym bardziej, że sprawdza się na skórze i dla zahamowania pięknego oraz promiennego wyglądu twarzy warto go używać! Polecam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly