emailFB instagram

04 maja 2016

Carex, Żele pod prysznic - Mild & Sensitive oraz Nourishing

Kwestia wyboru miedzy prysznicem, a  wanną związana jest przede wszystkim z porą dnia oraz ilością czasu jakim dysponujemy. Obie formy mogą stanowić coś więcej, niż tylko zabieg higieniczny. Jak dla mnie jest to przede wszystkim chwila tylko i wyłącznie dla siebie, która w dużym stopniu przynosi mi odprężenie i przyjemność dla ciała oraz duszy. Wybierając odpowiednie dla siebie żele do kąpieli stawiam przede wszystkim na pielęgnację oraz oczyszczanie skóry. Dziś chciałabym Wam przedstawić żele pod prysznic z formułą skin protect. 

Żel pod prysznic z unikalnym systemem pielęgnacyjnym „SKIN PROTECT” został stworzony przez ekspertów, aby działał w harmonii z Twoją skórą. Podczas codziennej kąpieli dba o jej naturalną równowagę i doskonałą kondycję.

Każdy z żeli pod prysznic jest umieszczony w przezroczystej i plastikowej butelce o pojemności 500 ml. Cechą wspólną również jest niebieski aplikator typu "klik". Kiedy kończy nam się żel, śmiało możemy postawić na aplikatorze do góry nogami butelkę, aby żel swobodnie mógł wydostać się na zewnątrz. Nowa seria żeli pod prysznic firmy Carex jest dostępna w wariantach o konsystencji transparentnej lub kremowej. 
To żel o transparentnej i nieco gęstej konsystencji w bardzo przyjemnym oraz jednocześnie rześkim zapachu. Łatwo rozprowadza się na ciele, dobrze oczyszcza ciało. Spłukanie jego z ciała nie sprawia problemu. Przede wszystkim jest on przeznaczony do skóry wrażliwej. Jest bezpieczny dla oczu. U mnie tego typu żele bardzo dobrze sprawdzają się po wieczornych treningach. Bardzo dobrze oczyszcza oraz pielęgnuje skórę, dając przy tym rześki zapach, który trwa na dłużej. 

Kremowa konsystencja żelu jest w kolorze pastelowej pomarańczy. Bardzo przyjemnie pachnie miodem z mlekiem. 


Równie dobrze, jak żele o transparentnej konsystencji, rozprowadza się na ciele i dobrze ją oczyszcza. Żel skierowany jest dla osób o normalnej i suchej skórze. 


Oba żele pod prysznic sprawdziły się w mojej rodzinie. Formuła SKIN PROTECT sprawdza się w porządku. Podczas mycia żele nie podrażniały skóry oraz w żaden sposób jej nie uczulały. Posiadają właściwości hipoalergiczne oraz są bezpieczne dla oczu.  Są wydajne. Wystarczy mała ich ilość zaaplikowania na ciało, a dobrze rozprowadzają się. Fajnie pienią się oraz oczyszczają skórę. Skóra po kąpieli przez jakiś czas zachowuje odpowiednie nawilżenie. Stacjonarnie możecie je nabyć w Rossmannie za około 11 zł. Pozytywne wrażenie na nas wywarły i sięgniemy po nie jeszcze nie raz! Polecamy :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly