emailFB instagram

04 marca 2016

Vaseline, Lip Therapy, wazelinowe balsamy do ust

O usta dbam zawsze, nie ma dnia, abym zapomniała o nich. Zawsze nakładam na nie balsamy, które nadają im odpowiednie nawilżenie oraz regenerują je. Bardzo łatwo zniszczyć kondycję oraz odpowiedni wgląd cienkiego naskórka ust. Dziś Wam przedstawię wazelinowe balsamy do ust, z których od jakiegoś czasu mam przyjemność korzystać. 


Wazelinowe balsamy do ust są to ochronno-regenerujące kosmetyki pielęgnacyjne wyprodukowane na bazie czystej i 100% wazeliny. Wazelina to składnik, który jest znany z wszechstronnych właściwości pielęgnacyjnych. Wcześniej już się ot tym przekonałam, bo kosmetyczną wazelinę używała moja cała rodzinka przede wszystkim po to, aby odpowiednio nawilżyć ciało. Balsamy do ust mają zbitą i przezroczystą konsystencję. Jest  ona tłusta oraz oraz posiada właściwości hipoalergiczne. Każda z nich ma bardzo przyjemny zapach. 


SKŁAD wazelinowych balsamów do ust:


Balsamy do ust występują w czterech wariantach:


Wskazane jest, aby co jakiś czas również robić peeling dla naszych ust. Taki zabieg pozwala na ich regenerację oraz elastyczność. Najlepsze są typu DIY, np. ten, który zrobiony jest z cukru trzcinowego, miodku oraz oliwy z oliwek. Szczerze mogłabym go zjeść, bo jest przepyszny! Taki peeling do ust oraz wazelinowe balsamy to świetny duet do pielęgnacji ust. Dzięki temu są zachowane w odpowiedniej kondycji i żaden mróz czy wiatr nie są w stanie je uszkodzić. Stacjonarnie możecie nabyć balsamy do ust np. w Rossmannie za niecałe 10 zł. Cena jak najbardziej za, bo taki balsamik jest wydajny i skuteczny!


Zapraszam Was do polubienia fanpage Vaseline


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly