emailFB instagram

07 marca 2016

Saal-Digital, nasza rodzinna fotoksiążka

Od zawsze lubiłam robić zdjęcia, zwłaszcza swoim najbliższym i pięknem, które nas otacza. Mam sporo albumów na dysku ze zdjęciami, które są posegregowane folderami. Do naszej rodzinnej fotoksiążki trudno było mi wybrać te, które najbardziej są dla mnie sentymentalne. Są świetną pamiątką na lata i do wspominania na starość tych najbardziej ważnych chwil. Dziś kilka słów o naszym projekcie. 


Samo tworzenie takiej fotoksiążki nie jest wcale trudne. Aplikacja programu, która jest dostępna na stronie Saal - Digital daje nam możliwość spersonalizowania własnego projektu w formie fotoksiążki, fotoobrazów, kartek na biurko, plakatów czy również tradycyjnych zdjęć z pozycji komputera, laptopa czy też smartfona. Aplikacja z programem okazała się przyjazna dla oka i szybka w obsłudze z szerokimi możliwościami wykonania danego projektu. Oprócz aranżacji stron można również wybrać odpowiednie parametry okładki oraz sam format projektu. 


Zdecydowaliśmy się na fotoksiążkę XG 28x19 (A4 poziomo). Okładka oraz strony wewnętrzne są wykonane z papieru matowego. Fotoksiążka posiada 30 stron o grubości 2 mm. Solidne wykonanie twardej okładki oraz zszycie wszystkich stron jest na wysokim poziomie. Zdjęcia wybieraliśmy wysokiej jakości, aby wizualnie były przejrzyste dla oka. Motyw przewodni naszej rodzinnej fotoksiążki to PRIORYTETY. Firma Saal - Digital postarała się o to, aby wiernie odwzorować rzeczywiste kolory. Tym bardziej, że dzięki specjalnemu naświetlaniu na papierze fotograficznym, strony mają żywotność nawet do 200 lat! No i jest wszystko jak należy!

Po trzech dniach roboczych kurier dostarczył mi naszą fotoksiążkę prosto z Niemiec. Właśnie tam są realizowane zamówienia. Jakość, solidność wykonania oraz szybkość realizacji są utrzymane w wysokim standardzie. Również dodatkowym plusem jest to, że nasz projekt jest również zapamiętany na stronie z profilem ICC, który możemy sobie oglądać kiedy chcemy lub wysłać link dla naszych znajomych i rodzinie z dalekich stron czy też czytelników naszych stron/blogów. 


A teraz mam dla Was niespodziankę :)

Aktualnie trwa akcja "fotoksiążka na dobry początek". Kupon rabatowy w ramach tej akcji ma wartość 75 zł, a minimalna wartość zamówienia to 125 zł na fotoksiążkę pionową w formacie A4. Ceny znajdziecie TU. Kod rabatowy to FB328GUM. Myślę, że to świetna okazja do zamówienia albumu ze zdjęciami, które na długie lata będą piękną pamiątką. Proszę tylko zwrócić uwagę, że jest ona ograniczona do 15.03.2016.


I co myślicie o takich projektach? 

Serdecznie Was zapraszam na stronkę Saal-Digital
oraz do polubienia firmowego FanPage Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly