emailFB instagram

16 lutego 2016

Prestige Cosmetics, Kolorówka cz.2

Kosmetyki kolorowe towarzyszą każdej z nas. Każda z nas lubi zrobić sobie make-up codzienny lub bardziej wyzywający. W sumie wszystko zależy od sytuacji. Niemniej jednak każda z nas próbuje sobie wybrać kosmetyki najbardziej odpowiednie dla siebie, aby nie uczulały i były trwałe. Takimi kosmetykami są produkty firmy Prestige Cosmetics. Wcześniej, w cześci pierwszej,  pisałam już dla Was o nich i dziś kilka słów na temat innych produktów.


1. Błyszczyk WonderFull - kolor śliwkowy


Pozwala moim ustom nadać powabny wygląd, tym bardziej, że optycznie uwypukla je. Sam błyszczyk utrzymuje się przez około 2 godzin. Ciekawie prezentuje się na ustach, ale pozostawia niestety ślady np. na filiżance. 

2. Pomadka do ustBardzo mi przypadła do gustu pod względem koloru. No nic nie poradzę, że uwielbiam nudziaki :) Utrzymuje się na ustach przez około 2 godzin, podobnie jak błyszczyk. Nadaje ustom tego coś.. co uwielbia mój mąż <3

3. Cienie do powiek


Kolorystycznie oraz pod względem konsystencji bardzo mi się spodobały. Duety są dopasowane kolorystycznie. Można oko upiększyć na każdą okazję czy to make-up dzienny, czy też wieczorny. Pigmentację mają całkiem ciekawą. Cienie nie osypują się oraz nie zbierają w jednym miejscu. Polubiłam się z nimi.

4. Róż do policzków


Musze przyznać, że rzadko używam różu do policzków. Musi to być dla mnie jakaś szczególna okazja do wyjścia abym nałożyła róż na policzki. Róż jest matowy i posiada lekko przypalony kolor z aplikatorem w formie pędzelka z miękkim włosiem. Róż nie osypuje się i długo pozostaje w jednym miejscu.  


Podsumowując polubiłam się z kosmetykami tej marki i skorzystam z nich jeszcze, tym bardziej, że niektóre z nich nie posiadają parabenów no i przede wszystkim te, które używałam do tej pory oraz rozdałam w prezentach mikołajkowych nie uczulały. Polecam! 

Zapraszam na strone Prestige Cosmetics
oraz do polubienia firmowego fanpage


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly