emailFB instagram

15 lutego 2016

Farmona, Nivelazione, Rozgrzewająca sól do kąpieli stóp oraz krem delikatnie rozgrzewający do zimnych nóg

W okresie zimowym, gdy doskwiera zimny wiatr i mróz, brakuje nam słońca, bardzo dobrym sposobem na ocieplenie naszego ciała i poprawę nastroju są kosmetyki rozgrzewające. Kosmetyki rozgrzewające wykorzystują właściwości ostrych przypraw oraz silnie działających składników. Po ich zastosowaniu odczuwamy ciepło, ponieważ zostały pobudzone receptory ciepła w skórze na odpowiedniej głębokości. W tego rodzaju kosmetykach istotne znaczenie ma właściwość lepszego przenikania substancji aktywnych do skóry pod wpływem ciepła. Farmona zadbała o to, aby pomóc własnie w okresie zimowym m.in. naszym stópkom, aby były odpowiednio rozgrzane. Dlatego dziś przedstawię Wam dwa kosmetyki z rozgrzewającej linii Nivelazione.
Umieszczona w przezroczystym i plastikowej butelce o pojemności 600 ml. Wystarczy odpowiednią ilość soli wsypać do miski z wodą i rozpuścić ją. Jej konsystencja jest gruboziarnista, a kryształki soli mają beżowy kolor, niczym jak cukier trzcinowy. Sól również posiada w swoim składzie drobinki suszonej borowiny, która pozwala naszym stópkom na lepszy komfort krążenia krwi,  a co za tym idzie usprawnia szybsze rozgrzanie stóp. Zapach cynamonu zmieszany z przyprawami korzennymi bardzo uprzyjemnia nam kurację rozgrzewającą oraz przypomina mi zapach świąt Bożego Narodzenia. Podczas zabiegu stópki relaksują się, skóra stóp zostaje odpowiednio zmiękczona oraz odżywiona, jak również na dłuższy czas rzeczywiście poprawia się krążenie krwi. Po kąpieli osuszam stópki i zakładam ciepłe skarpetki oraz dodatkowo nawilżam kremem z tej samej rozgrzewającej serii. Świetny efekt! :)Krem umieszczony jest w tubce o pojemności 75 ml. Posiada otwarcie typu "klik". Konsystencja kremu posiada beżowy kolor oraz odpowiednią fakturę, która nie jest zbita. Podobnie jak rozgrzewająca sól, posiada zapach cynamonowo-korzenny. Bardzo szybko rozprowadza się na skórze stóp oraz szybko wchłania, co pozwala zatrzymać na dłużej efekt odpowiedniego krążenia stóp w stopach. 


Na co dzień nie odczuwam, aby moje stopy były zmarznięte. Jednak kiedy łapię przeziębienie, to bardzo lubię zrobić sobie taką kurację profilaktycznie. Efekt końcowy powyższego duetu dla mnie jest rewelacyjny. Polecam go osobom zmagających się ze słabym krążeniem kończyn jak również w okresie, kiedy można złapać przeziębienie. Warto taki zestaw mieć w apteczce, tym bardziej, że za oba preparaty zapłacimy niecałe 22 zł. Polecam! A teraz odsyłam Was na stronkę FARMONA
 i oczywiście do polubienia ich firmowego fanpage

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly