emailFB instagram

23 stycznia 2016

Knittex, Tiny Auto

Zima sprzyja zimowym wyjazdom w plener, gdzieś za miasto. Można spokojnie odpocząć od codzienności i pobawić się z dziećmi na śniegu. Dziś też mykamy z dziećmi na wieś. W sobotni, dość wczesny poranek nasze "naturalne budziki" już w pełni energii do działania, więc poranna kawka i do dzieła. Ale zanim wyjedziemy na wieś trzeba się porządnie ubrać - oczywiście lekko, a ciepło. Maciuś jest pełen energii i wiem, że w ciągu dnia jest aktywny na powietrzu, dlatego odpowiednia bielizna oraz elastyczna odzież pozwolą mu komfortowo spędzić dzień. Rajstopki z dziecięcej kolekcji dla chłopców z pewnością zapewnią mu to. 


Dziecięce rajstopy z kolekcji chłopięcej wybrałam dla Maciusia. Są milutkie w dotyku i precyzyjnie uszyte. Już kolejny raz synek je nosi i szaleje w nich. Nie narzeka, że go gdzieś od nich swędzi skóra lub czuje się w nich skrępowany. Nie nie - nic z tych rzeczy! Po kolejnym praniu nie zmieniają swojego kształtu i nie zmieniają koloru. Tak przy okazji, to Bartunia Puchatki też nie zmieniają ani kształtu oraz koloru po kolejnych praniach. Maciusia rajstopki z motywem aut wykonane są z naturalnych produktu, a w ich składzie przewyższa bawełna. Na zimę, w te mroźne dni pod spodnie w sam raz. A wracając do porannych pobudek, to nasze pociechy zajmują nasze łóżko i wygłupiają się co nie miara, a my cóż... trzeba wstawać! Znany widok ?? :)


Na stronie producenta możecie nabyć je w dziale wyprzedaży za niecałe 14 zł. Na spacerki oraz do codziennego użytkowania w sam raz nadają się dla synka. A jeśli jemu odpowiada, to  również nie mam zastrzeżeń. Polecamy :)Zapraszam na stronkę Knittex
oraz do polubienia firmowego fanpage
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly