emailFB instagram

29 grudnia 2015

White Flower's - Naturalne mydło solankowe z Morza Martwego

Święta, święta i po świętach.. to zdanie jest ponadczasowe, ale za to jakie prawdziwe. Szczególnie dla nas tym razem miało ono bardzo duże znaczenie. Pierwsze święta w naszym gniazdku. Powiem jedno - wspaniałe uczucie. A dziś chciałam Wam zaprezentować naturalne mydło solankowe z Morza Martwego, które testowaliśmy z rodzinką już od dłuższego czasu. Umieszczone jest w plastikowej i przezroczystej butelce o pojemności 300 ml. Dozuje się go za pomocą pompki, która posiada dodatkowe zabezpieczenie. Pompka działa do dziś bezproblemowo. 


Konsystencja mydła jest dość rzadka o perłowej poświacie. Jest bardzo wydajna i dobrze oczyszcza cerę i dłonie. Ma specyficzny i intensywny zapach, podobny do szarego mydła. Jednak nie to ma dla mnie pierwszorzędne znaczenie tego mydła.


Cera po jego użyciu staje się przede wszystkim czysta, a w dotyku gładka i aksamitna. Bardzo szybko zmywa się. Jego skład nie wpłynął na to, aby skóra moja, męża oraz Maciusia wysuszyła się czy też uczuliła. Wyżej stwierdziłam, że jest wydajny - owszem, używamy go już od prawie miesiąca przy porannej i wieczornej toalecie. Podejrzewam, że wystarczy go nam jeszcze co najmniej na tydzień. Dostępny jest w Rossmannie za około 14 zł. Cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości jak również wydajności. Pomyślę o nim przy kolejnym zajrzeniu do Rossmanna. Jeżeli lubicie kosmetyki na bazie minerałów z Morza Martwego, to polecam go Wam! Zapraszam na stronę White Flower's
oraz do polubienia fanpage

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly