emailFB instagram

21 października 2015

Rexona z MotionSense™, Bransoletka reagująca na ruch

Rexona rozdała kobietom silikonowe bransoletki reagujące na ruch, aby lepiej zrozumieć jak często ruszają się. Firma chciała udowodnić jak działa nowa Rexona z MotionSense™. Taką bransoletkę testuję już dłuższy czas. 
Odkąd zobaczyłam reklamę z ową opaską, to zapragnęłam ją mieć. Ciekawa byłam jej działania i tuż po tym jak ją dostałam od razu założyłam ją na rękę.


Uwielbiam być aktywna w ciągu dnia i nie tylko wtedy kiedy ćwiczę, ale również spacer z dziećmi czy aktywne działanie w mieszkaniu w ciągu dnia. Owszem wcześniej, podczas porannej toalety aplikuję sobie antyperspirant w kulce Rexona z MotionSense™. Działa on wówczas na najwyższym poziomie podczas naszej aktywności ruchowej. Formuła MotionSense™ zawiera mikrokapsułki, które osiadają na powierzchni skóry. Kapsułki pękają pod wpływem ruchu i tarcia, uwalniając zapach i gwarantując natychmiastową ochronę jak również przyjemny zapach. Co więcej jest on bardzo trwały i świeży.W czasie kiedy kapsułki pękają moja bransoletka zaczyna świecić o właśnie tak...


Zaprzyjaźniłam się już z moją bransoletką w kolorze miętowym na stałe. Jest moim kompanem każdego aktywnego dnia! Podejrzewam, że nie jednej z Was spodobałby się ten gadżet :))

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Printfriendly