emailFB instagram

19 października 2015

MAM Baby, Gryzak Bite & Play

Nasz Bartuś rośnie jak na drożdżach, dosłownie przeciwieństwo Maciusia. No ale już od niejednej osoby słyszałam, że rodzeństwo uzupełnia się. Zauważyłam to już po swoich dzieciach. Trudno było mi wychwycić to ze swoim rodzeństwem. Przyszedł już najwyższy czas na rozszerzanie diety jak również rozszerzanie intelektu czy też pokazanie dziecku nowych zabawek, które pomagają np. odwrócić uwagę od bólu jakie niesie za sobą ząbkowanie. Taką zabawką jest z pewnością gryzak Bite & PlayTuż po pokazaniu dla synka gryzaka zauważyłam, że przyciąga wzrok swoją kolorystyką. Na dłuższy czas Bartuś na niej trzymał swój wzrok. 


Zainteresowanie zainteresowaniem, ale gryzak również spełnia funkcję uśmierzającą ból podczas ząbkowania oraz podpuchniętych dziąsełek. Chłodzący zielony element jest wypełniony wodą. Grzechotkę/gryzaka można włożyć na parę minut do lodówki i dać później maluszkowi do zabawy. A zabawa takiego maluszka wiążę się z tym, że poznaje wszystkie nowe rzeczy biorąc je do buzi. 


Jak już wcześniej wspomniałam zabawka przyciąga wzrok synka. Jest doskonałym dodatkiem podczas naszych codziennych ćwiczeń, gdzie po przesunięciu zabawki Bartuś wodzi ją wzrokiem jednocześnie przesuwając główką w różne strony. 


Jej design pozwala na to, aby maluszek chwytał i podnosił ją bezproblemowo w dłoni. Jest łatwa w utrzymaniu czystości. Na chwilę obecną spełnia swoje zadanie jako zabawka, gryzak podczas intensywnego ślinienia się, jak również jako pomocnik w gimnastyce. z czasem, kiedy ząbki już na dobre zaczną wyrzynać się, to zabawka będzie nieodłącznym kompanem Bartusia. możecie ją zakupić za około 34 zł. Polecam ją każdemu niemowlęciu :)Zapraszam Was na stronkę MAM Baby
oraz do polubienia ich fanpage

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly