emailFB instagram

17 września 2015

Kasandra, Firanka makarony

Odkąd wprowadziliśmy się do Świebodzina, to do wystroju naszego salonu postawiłam na elegancję zmieszaną z prostotą. Mąż zamontował mi podwójny karnisz na okno balkonowe. Powiedziałam, że będzie firanka wraz z zasłoną. Wybrałam zasłony, które będą wkomponowały się w kolory naszych ścian oraz mebli. I na takie trafiłam na Allegro. Co do firanek wybrałam makarony. Mam ich co prawda kilka sztuk, ale u mnie ich nigdy nie za wiele... i tak trafiłam na kolejne, są to makarony w kolorze łososiowym z wplecioną srebrną nitką


Makarony otrzymałam w wymiarze 195 x 250 [cm]. Tylko musiałam je obciąć u dołu około 15 cm, aby nie leżały mi na parkiecie. Po obcięciu końcówki nie rozdwajają się. Są wykonane z delikatnych nitek poliestru w kolorze łososiowym, w które starannie wplątana jest srebrna nitka. Bardzo ładnie połyskuje w promykach słońca, lub przy wieczornym świetle. 

U góry jest tunel, na który można nałożyć karnisz. Jednak ja wybrałam żabki. Jakoś jestem do nich bardziej przyzwyczajona. 


Tylko trzeba koniecznie pamiętać aby je prać w temperaturze 40'C. Przy tym warunku zawsze utrzymają swój wyjściowy wygląd. Wyższa temperatura może je skurczyć, a takie nie wyglądają już estetycznie. Całość łącznie z zasłonami w naszym salonie prezentuje się następująco.


Nam to odpowiada, taki typ firanek również. Na stronie możecie je nabyć za 22 zł. Taka cena jest w sam raz, bo u nas na rynku można nabyć makarony w takich wymiarach o wiele drożej. Trzeba negocjować. Jak Wam się podoba taki wystrój okna balkonowego? 

Zapraszam Was na stronę Kasandra
oraz do polubienia firmowego fanpageBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly