emailFB instagram

28 lipca 2015

Wibo, Glossy manicure, HD1 i HD 16

Rzadko robię zakupy w Lidlu, jednak ostatnio w moje oczka wpadła półeczka z lakierami WIBO Glossy Manicure. Wybrór miałam dość trudny, bo to była istna tęcza kolorów. Jednak w moje ręce trafiły odcienie nude. 


Każda buteleczka ma pojemność 8 ml. 
Aplikacja standardowa - śrdniej grubości pędzelek.

HD 16


HD 1Konsystencja lakieru jest w sam raz. Pigmentacja koloru jest dobrze zachowana i kolor rozporwadza się równomiernie na płytce paznokcia, aczkolwiek w moim przypadku potrzebowałam dwóch cienkich warstw


Od dawna jestem zwolenniczką koloru nude, dlatego wybrałam te odcienie koloru. Na codzień czuję się w nich komfortowo. Od soboty przedpołudnia lakier dobrze trzyma się na paznokciach, jeszcze nie ma odprysków. Muszę zaznaczyć, że specjalnie nie pomalowałam nawierzchniowym lakierem, aby zobaczyć jego trwałość. No i jak dla mnie jest OK. Również cena nie jest zawyżona jak na tą jakość, bo wydałam za jeden lakier niecałe 5 zł. Również podoba mi się to, że dają fajny połysk do światła bez użycia lakieru nawierzniowego.Coś czuję, że niebawem wybiorę się jeszcze po jakąś soczystą czerwień... ;)

A Wy jakie kolorki lubicie  ??
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly