emailFB instagram

08 czerwca 2015

Golden Oils, Ultra odżywcza seria olejeków do ciała, do kąpieli i pod prysznic z drogocennymi olejkami, (olejek arganowy, abisyński, perilla) firmy Bielenda

Powiedzmy, że trzy tygodnie temu wróciłam z powrotem do olejków do ciała. Postanowiłam, że do końca ciąży zadbam o swoje ciało (zwłaszcza brzuszek ciążowy) nawilżająco i nadam mu jeszcze więcej elastyczności. W tym pomogła mi seria kosmetyków pielęgnujących Golden Oils, Ultra odżywcza seria  olejeków do ciała, do kąpieli i pod prysznic z drogocennymi olejkami,  (olejek arganowy, abisyński, perilla).


Seria kosmetyków pielęgnujących Golden Oils "Ultra odżywcza" zawiera w sobie prawdziwą moc drogocennych olejków piękna. Odżywcza formuła bazuje na połączeniu regenerujących i pielęgnujących właściwości szlachetnych olejków z najdalszych zakątków świata oraz delikatnych składników myjących.
Olejek do kąpieli i pod prysznic jest umieszczony w przezroczystej i plastikowej buteleczce o pojemności 250 ml. Aplikuje się go za pomocą pompki, która ma dodatkowe zabezpieczenie poprzez jej przekręcanie w prawo lub w lewo. 


Konsystencja olejku do kąpieli o pod prysznic bardzo jest podobna do struktury żelowej, jednak pod wpływem ciepłej wody staje się bardziej oleista. Ma kolor słomkowy. Jego zapach jest bardzo przyjemny i koi zmysły. Coś przepięknego...


Nie mam skóry suchej i dbam o to, aby miała odpowiednie nawilżenie i była w miarę elastyczna zwłaszcza w środkowej partii ciała obejmującej brzuch, pośladki i uda. Ten obszar do końca ciąży jest teraz dla mnie bardzo istotny w pielęgnacji, ponieważ chciałabym, aby do samego końca nie było śladu żadnych rozstępów. Do tej pory udało mi się. Olejku do kąpieli używam raz bądź dwa razy w tygodniu, bo aż tak bardzo nie potrzebuję tego nawilżenia. W sumie to zależy również teraz od tej pogody, bo raz jest upał a raz deszcz. Olejek nie pieni się ze względu na jego oleistą i tłustą konsystencję. Szybko się spłukuję pod strumieniem ciepłej wody. Rzeczywiście bardzo dobrze działa odżywczo na moje ciało i pozostawia je na dłuższy czas pięknie pachnące.

***

Ultra odżywczy olejek do ciała z drogocennymi olejkami (olejek arganowy, abisyński, perilla)


Olejek do ciała z drogocennymi olejkami jest umieszczony w przezroczystej i plastikowej butelce o pojemności 150 ml. Jednak aplikacja jest nieco inna jak olejku do kąpieli i pod prysznic. Naduszając atomizer olejek jest bezpośrednio aplikowany na nasze ciało. 


Tuż po kąpieli z użyciem olejku do kąpieli z tej samej serii co olejek do ciała, aplikuję go właśnie bezpośrednio na całe ciało delikatnie go wsmarowując. Konsystencja olejku jest oleista, niczym standardowa oliwka do ciała. Jest bezbarwny oraz bardzo przyjemnie pachnący. 


Dodam koniecznie, że bardzo szybko wchłania się w ciało. Jednak przez około 10 minut pozostawia delikatnie tłustą skórę. Po tym czasie moje ciało jest odżywione, nafaszerowane drogocennymi olejkami i na dodatek pięknie oraz zmysłowo. Oba produkty również bardzo dobrze nawilżają ciało. 

Podsumowując, to stwierdzam że są dla mnie teraz zwierzchnikiem, aby do zakończenia ciąży mieć odpowiednio nawilżone ciało. Nie martwię się o to, że mój brzuch czy uda lub pośladki będą mieć naznaczenie rozstępami. Przez obecną ciążę nie nabawiłam się ich i jestem z tego powodu bardzo zadowolona, bo to był mój priorytet. Olejku do ciała również używa nasz synek Maciuś. Bardzo spodobał mu się jego zapach, a idąc na dwór na słońce, wiem że jego skóra jest również odpowiednio zabezpieczona przez szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Osobiście znalazłam oba produkty na półkach sklepowych w drogerii Dayli. Cena każdego z nich nie przekraczała 12 zł. Produkty są wydajne i tanie, więc jeśli zależy Wam na odpowiednim nawilżeniu ciała, to serdecznie zapraszam do skorzystania z nich! 

Serdecznie Was zapraszam na stronkę Bielenda
oraz do polubienia firmowego FanPage :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly