emailFB instagram

07 czerwca 2015

Dizolve listki do prania od Drogerie Bexpress

Pranie - każda kobieta robi je praktycznie jak nie raz w tygodniu, to kilka razy. Niemniej jednak do dnia wczorajszego używałam zazwyczaj albo proszku lub kapsułek piorących. Zmiana nastąpiła po tym, jak użyłam do prania listków do prania. 


Jak dla mnie jest to typowa nowość na rynku. Nie spotkałam się jeszcze stacjonarnie z tymi listkami. 
Otrzymałam je w kilku egzemplarzach, gdzie jeden zawiera dwa listki do prania. Na szczęście bardzo mało miejsca zajmują. Otóż pojedynczy listek ma rozmiar 5 x 13 [cm].

Od jakiegoś czasu będąc na wsi u rodziców prania jest zawsze dużo. Staram się regularnie dwa razy w tygodniu je robić, aby po prostu być na bieżąco. Listki bardzo mi to ułatwiły, tym bardziej, że cały bęben pralki ma przygotowane do prania kolorowe, czy białe, bądź ciemne pranie. Z każdym rodzajem prania dają sobie radę. Do każdego z rodzajów prania używałam jednego listka. Wszystko zostało bardzo dobrze wyprane i zachowało na jakiś czas świeży i przyjemny zapach.Nikt od nich nie ma uczulenia. Jest to za sprawą tego, że listki są hipoalergiczne, więc gdy nasz kolejny niuniu będzie na świecie z miłą chęcią wykorzystam do prania kolejne z listków. Zajmują niewiele miejsca w łazience. Listki podczas prania całkowicie się rozpuściły. Obserwując pranie nie widziałam, aby robiły zbyt intensywną pianę, którą możemy zauważyć podczas prania z użyciem proszku czy też kapsułek piorących. Jednakże końcowe pranie jest odpowiednio wyprane i swobodnie po odwirowaniu można śmiało wieszać je do wyschnięcia.  Spodobały mi się one. Aczkolwiek jak wspominałam - stacjonarnie nie widziałam się jeszcze z nimi, ale na stronie Drogerii Bexpress możecie je zakupić w różnych ilościowych wariantach. Ich cena waha się od około 23 - 49 zł. Polecam je Wam jak najbardziej!

Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą Drogerii Bexpress
oraz na ich firmowy Fanpage ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly