emailFB instagram

30 stycznia 2015

Akcesoria od KillyS

Każda kobieta chce, aby jej dłonie i paznokcie były zadbane. Używamy różnego rodzaju akcesoriów oraz kosmetyków pielęgnacyjnych, aby utrzymać dłonie w jak najlepszej kondycji. W sumie jak nie patrzeć mężczyźni tez dbają o swój wizerunek i chcą zachować dłonie w najlepszym porządku. I dziś chciałabym Wam przedstawić akcesoria firmy Killys, które pomagają nam - nie tylko kobietom - zadbać o nasze dłonie i paznokcie. Do testów otrzymałam tym razem:


- wygięte nożyczki do paznokci
- składany szafirowy pilnik do paznokci 100/100
- blok/polerka do paznokci
- Bio2 utwardzacz do paznokciWykonane są ze stali nierdzewnej. Bardzo wygodne w użyciu nie tylko do paznokci u dłoni, ale także do stóp. Dzięki wygiętej końcówce, mogę delikatnie i bezpiecznie obcinać paznokcie. Są wygodnie w użyciu i zmieszczą się w każdej kosmetyczce. Składany, szafirowy pilnik do paznokci 100/100


Jest drobnoziarnisty i z łatwością piłuje się nim paznokcie. Pilniczek jest składany, co daje nam dodatkowe miejsce w kosmetyczce. Fajny patent z tym składaniem, bo wcześniej nie spotkałam się z takim pilniczkiem. 
Blok/polerka do paznokci
Polerka jest bardzo poręczna i powiem Wam, że jest sprytna w działaniu. Z każdej strony posiada inną powierzchnię do pielęgnowania paznokci:


1. file nail edge - skracanie paznokci, 
2. remove ridges - wyrównywanie bruzd na paznokciu,

3. smooth nail - wygładzanie powierzchni, 
4. shine nail - polerowanie i nabłyszczanie płytki.

Dzięki tym powierzchniom moje paznokcie są odpowiednio zadbane. 


Utwardzacz do paznokci jest umieszczony w buteleczce o pojemności 10 ml. Aplikuję go na paznokcie za pomocą pędzelka, który jest umieszczony w wewnętrznej części zakrętki. Jest łatwy w użyciu. 
Jego konsystencja jest bezbarwna. Jednak muszę trochę naczekać się zanim wyschnie pierwsza warstwa, zanim położę drugą. Używam go przede wszystkim jako top coat. rzadko zdarza się abym używała go jako odżywkę, bądź jako bazę. Używam do tego innych preparatów :)Napiszę tu to samo, co w poprzednim poście, w którym opisywałam inne akcesoria tejże firmyProdukty i akcesoria Killys są naprawdę bardzo dobre. Potrzebne są każdej kobiecie, która dba o swój wizerunek. Jak dla mnie są one niezbędne podczas codziennej higieny, jak również robieniu sobie manicure czy pedicure. Używamy ich razem z mężem. Bardzo ułatwiają nam pielęgnację dłoni i stóp. Produkty i akcesoria tej firmy możecie zakupić w drogeriach Dayli (były Schlecker), jak również w Drogerie Natura. Nie są drogie, każdą kieszeń stać na nie. Polecamy je, bo dla nas takich akcesoriów nigdy za wiele... :))Zapraszam Was wszystkich na stronę KillyS 
oraz do polubienia ich Fanpage


***


Zapraszam Was na >> rozdanie << z Avon

oraz na >> rozdanie <<  na moim FanPage Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly