emailFB instagram

11 maja 2014

Goździk 3D od CrystalCiTY

Po raz kolejny przychodzę do Was z prezentacją statuetki od firmy CrystaCiTY,  którą otrzymałam z okazji Dnia Kobiet.O firmie:
Świadczymy usługi grawerowania laserem 3D wewnątrz szkła kryształowego. Wykonujemy w tej technologii gadżety reklamowe, trofea sportowe oraz pamiątki okolicznościowe. Uwiecznimy wewnątrz szklanej statuetki, bez naruszania jej powierzchni, dowolną kompozycję 2D lub 3D. Wygrawerowanym obrazem może być zarówno zdjęcie, jak również model maszyny, budynku czy też logo firmy.Grawerunek techniką 3D jest dokładnie wykonany. Wymiary statuetki to 15x5x5 cm z zaokrąglonym czubkiem. Pąk goździka tworzy bardzo ładny wachlarz jego płatków. Zawsze żywy i świeży...


Każdą statuetkę, którą możecie własnoręcznie zaprojektować w konfiguratorze na stronie produktu możecie spersonalizować uzupełniając ją wierszem lub wyznaniem miłosnym. Ja natomiast wybrałam bardzo ładny wierszyk, wspominający niedawny Dzień Kobiet.
Kobieta jest jak piękny kwiat,
Patrzy i zachwyca się nią cały świat.
Tak prezentuje się statuetka z różnych pozycji.


Statuetka jest precyzyjne wykonana techniką grawerowania 3D.

Taki proces grawerowania 3D polega na skupieniu wiązki lasera wewnątrz obrabianej bryłki szklanej, co prowadzi do powstania w niej mikropęknięć. Rozmiar tak wykonanych „punktów” jest bardzo mały – nie przekracza 40 μm. Setki tysięcy mikropęknięć, precyzyjnie rozmieszczonych w obrębie grawerowanej statuetki pozwala na uzyskanie zdumiewającego efektu w postaci „zatopionego” w bryle zdjęcia lub trójwymiarowego przedmiotu.

Każda kobieta chce się czuć wyjątkowo, bo każda z Nas na to zasługuje. Ta statuetka jest wspaniałym i trafionym w dychę prezentem od Waszych najbliższych, bo posiadanie goździka, który jest wieczny sprawi właśnie, że poczujecie się spełnione przy Waszych ukochanych. Lada moment będzie też Dzień Matki, więc warto pomyśleć o takim goździku właśnie dla mamy. Ucieszy się z pewnością, bo moja mama jak zobaczyła ten goździk to spodobał się jej ;) 
Moja ocena: 10/10
A co mówi producent ??
"Goździk 3D to cudowny kwiat z kaskadą aksamitnych płatków. Zebrane wszystkie w jednym pąku tworzą przepiękny wachlarz, prezentujący się wspaniale w szklanej statuetce. To magiczny kwiat, który nie wymaga pielęgnacji, a codziennie będzie tak samo świeży jak w dniu,  gdy go podarujesz. W przestrzeni pod goździkiem możesz umieścić własną dedykację. To co chcesz przekazać wraz z prezentem zostanie wygrawerowane w szkle. Stworzysz osobistą pamiątkę na wiele lat, która każdego dnia będzie przypominać o Tobie. Goździk 3D to doskonały prezent dla kobiety. Wspaniale uczcisz jejurodziny bądź imieniny wręczając jej ten kwiat. Dzięki niemu będzie wiedziała jak bardzo Ci na niej zależy. Goździk 3D sprawdzi się także jako prezent na Dzień Kobiet, Dzień Babci czy też Dzień Matki. Ten delikatny kwiat będzie odpowiednim podarunkiem na każdą okazję tego typu. Mile nim zaskoczysz i wzruszysz uwiecznioną w statuetce dedykacją."


Wszystkich zapraszam Was na stronę CrystalCiTY
Oraz do polubienia FanPage CrystalCiTY


 
Moje recenzje statuetek CRYSTAL CiTY możecie również znaleźć na firmowym blogu.
Ostatnia recenzja jest  >> TU <<
Zapraszam Was do udziału w 
>> Rozdaniu z DressLily <<


21 komentarzy:

 1. Śliczna, świetny pomysł na prezent z jakiejś okazji :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne :*
  Zapraszam do mnie na nowy post :)

  OdpowiedzUsuń
 3. fajna ta statuetka i fajny pomysł na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie lubię takich kurzołapów:p

  OdpowiedzUsuń
 5. pięknie się prezentuję:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Polecam dokupić podstawkę LED, efekt super.

  Tak u mnie to wygląda klik klik

  OdpowiedzUsuń
 7. Wygląda świetnie :D Podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Te statuetki to fajna sprawa choć drogie bo sama mam jedną :)

  OdpowiedzUsuń
 9. No sliczna ta statuetka z tym motywem :)

  OdpowiedzUsuń
 10. zawsze byłam ciekawa jak to jest robione :P

  OdpowiedzUsuń

Printfriendly