emailFB instagram

06 października 2013

Bawełniane płatki Baby Sensitive firmy Cleanic Kindii

Jakiś czas temu dostałam bardzo miłą ofertę przetestowania produktów pielęgnacyjnych dla dzieci firmy Cleanic Kindii


W paczuszce otrzymałam właśnie również dla synka  


W przezroczystym woreczku znajduje się 60 sztuk bawełnianych płatków kosmetycznych. Dodatkowym atutem jest ich sznureczkowe zamknięcie, które jest popularne właśnie dla płatków kosmetycznych. Nie wiem jak Wy, ale ja wieszam sobie na haczyku łazienkowym takie płatki tuż obok lusterka.


 Same płatki są wykonane z bardzo delikatną precyzją. Są bardzo delikatne ze względu na zawartość w 100% bawełny. Są na nich wytłoczone formy zwierzątek i misiów.


  Duży rozmiar sprawia, że nie trzeba zużywać kilku do jednego zabiegu. Poza tym są na tyle dobre, że za bardzo nie wchłaniają w siebie oliwki, czy też balsamu, które ostatnio za pomocą właśnie płatków bawełnianych aplikuję na ciałko Maciusia.


 Z drugiej strony bardzo dobrze wchłaniają wodę. Gdyż jeśli chodzi o higienę synka to oczyszczam nimi miejsca pieluszkowe. Są bardzo delikatne dla skóry niemowląt. Bawełniane płatki mają szerokie zastosowanie, bo również ja je używam do demakijażu.

Moja ocena: 10/10

A co mówi producent ??
"Idealne dla niemowląt, miękkie i bardzo delikatne bawełniane płatki.Polecane są do codziennego przemywania i osuszania twarzy  oraz ciała dziecka, fałdek skórnych i pachwin.  Umożliwiają wygodną pielęgnację po zwilżeniu  wodą  lub oliwką. Można je również stosować do nanoszenia na skórę dziecka kremu lub zasypki. Zawierają 100% czystej bawełny. Ich delikatne brzegi nie pozostawiają włókien, co jest szczególnie ważne przy higienie wrażliwej skóry dziecka."

Używaliście już bawełnianych płatków dla swoich pociech ??
Jak się u Was sprawdziły ??
Zapraszam wszystkich na stronę www.kindii.plZapraszam Was Kochane na moje dwa rozdania 
(po kliknięciu w obrazek zostaniecie przeniesieni prosto na konkursiki)
 
 
Pozdrawiam :*

9 komentarzy:

Printfriendly