emailFB instagram

29 stycznia 2013

FLOS LEK, czyli testowanko na cycusiach :)

Dzięki współpracy blogowej z firmą Kosmeland.pl dostałam do testowania produkt 
FlosLek For Mum Preparat do pielęgnacji brodawek sutkowych.
 Ponieważ nie karmię piersią (już częściowo), to nie mogłam jej wypróbować. Za to z miłą chęcią produkt poleciłam mojej dobrej znajomej, która ma bobaska młodszego od mojego synka.

Opinię, jaką usłyszałam od koleżanki bardzo mi przypomina opinię, którą jakiś czas temu sama mogłam powiedzieć o preparacie - którym mi poleciła (jeszcze jak byłam w ciąży z synkiem) moja szefowa - Maść do brdawek MALTANTubka ma pojemność 15 ml.

Tubka jest mała, ale za to sprytna, jest zakończona "dziubkiem" z dziurka, z której wypływa krem, jest bardzo malutka, co ma swoje zalety takie jak np. trudniej tam zakwitnąć bakteriom a ciśnienie po naciśnięciu większe to i krem lepiej się wyciska :)

FLOS LEK jest gęsty, tłusty ale przyjemny i rzeczywiście ma konsystencje dość fajną przypominającą konsystencję "miodową". Preparat świetnie się rozprowadza i fantastycznie wchłania. Bardzo dobrze i dokładnie nawilża, natłuszcza i regeneruje, a co za tym idzie zmniejsza napięcie skóry na brodawkach i ich okolicach. Preparat jest bezzapachowy i nie jest niebezpieczny dla dzidziusia, czyli nie trzeba zmywać do przed karmieniem, co jest naprawdę dużym plusem dla karmiącej mamusi :) Jest hipoalergiczny

Preparat jest również przeznaczony dla przyszłych mam, no ale niestety nie miałam w okolicy koleżanek, które są w ciąży, dlatego test był wykonywany (i nadal jest) ja karmiącej mamuni :))

Nasza ocena (moja i koleżanki): 10/10

A co mówi o preparacie producent??
"Zapobiega pękaniu brodawek sutkowych w okresie karmienia piersią. Szybko przynosi ulgę obolałym i podrażnionym sutkom. Pomaga złagodzić ból i uczucie napięcia skóry w okresie karmienia. Natłuszcza, nawilża, regeneruje. Ulga dla obolałych brodawek sutkowych. Ochrona przed infekcjami bakteryjnymi."


Więcej informacje o preparacie można znaleźć na FLOS LEK oraz Kosmeland.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly