emailFB instagram

19 sierpnia 2021

Książka na czasie, którą możesz podarować na prezent

Książka na prezent
Impreza urodzinowa zawsze napawa optymizmem. Wszyscy dobrze bawią się i mile spędzają ze sobą czas. Kiedy jednak zostajemy zaproszeni na urodziny, mamy zazwyczaj wachlarz produktów do wybrania na prezent. Osobiście lubię rozmawiać z osobą, która mnie zaprasza na urodziny i w rozmowę przemycać pytania czym jest zainteresowana, lub jakie są jej marzenia. Wówczas wachlarz produktów gdzieś się po drodze zawęża. Ostatnio trafiłam na książkoholiczkę, która lubi ' dobrą książkę'.
 
 
Dowiedz się jakie książki lubi solenizant. 
 
Miłośnicy książek mają szeroki zakres zainteresowań, dlatego już na samym początku trudno wyczuć jakie książki są w kręgu jego zainteresowań. Tu nie miałam raczej problemu, bo koleżanka to typowy slow life.  Uwielbia książki na topie, które idą z duchem czasu i są obecnie wzięte. Często ogląda seriale, które są obrazem książkowych powieści.


Ulubiona książka na prezent

Wybór książki z księgarni internetowej

Księgarnia internetowa na którą nie tak dawno trafiłam nie dość, że posiada te książki, które miałam do nabycia dla koleżanki na prezent, to jeszcze zawsze informuje na każde targi książkowe - kolejne targi w październiku 2021. W owej księgarni internetowej tematyka przeplata się od dziecięcej, po poradnikową aż po psychologiczne thillery. Najważniejsze w tym jest to, aby trzymać się tego, co nas kieruje do kupna danej książki. W tym wypadku był to prezent dla koleżanki, która uwielbia książki na czasie inspirowane serialami w telewizji. Wybór oczywiście nie był łatwy, gdyż jest ich wiele. Ale kiedy kiedy opowiada Ci non stop o jednym serialu, który już ma za sobą kilka rozdziałów wyemitowanych w TV, to już samo przez siebie mówi tylko o jednym.

To ta książka!
 
Wybór książki nie był łatwy, bo Remigiusz Mróz ma wiele fantastycznych powieści, o których się pisze i mówi na całym świecie. Koleżanka jest zafascynowana serialowa Chyłką, którą gra utalentowana aktorka Magdalena Cielecka. Sam serial niesie za sobą mnóstwo charyzmy i samozaparcia. Już nie wspomnę o tematyce tych wszystkich serii książek o Chyłce. Książkę zamówiłam tę, co chciała. Jenak nie muszę pisać jaki był zachwyt tuż po otrzymaniu prezentu :) Przy okazji przeglądnęłam na spokojnie całą ofertę w księgarni internetowej od Remigiusza Mróz. Powiem Wam, że książka Wybacz mi niesie za sobą ciekawe spostrzeżenia, już nawet po przeczytaniu samego wstępu, które zachęcają do kupna książki.
 
Książka w prezencie

 Książki, które mogą spodobać się również Tobie 

Podejrzewam, że masz na koncie niejedną przeczytaną książkę, prawda? tu znajdziesz jeszcze ciekawe książki, które z pewnością przeczytasz w nadchodzące dłuższe jesienne wieczory. 

- Czterdzieści zasad miłości - wg autorki życie bez miłości się nie liczy. I tu ma całkowitą rację, bo każdy z nas ma swoją miłość. Nieważne do kogo, ważne, że ją ma. A jakie są zasady tej miłości wg autorki? To sami sprawdźcie. :)

- Będą z tego kłopoty - To książka o kobiecie, która pomimo rodziny, pracy na etat marzy, aby założyć firmę. Czy uda się jej? Warto sprawdzić.. powiem Wam, że temat mi bardzo bliski, a po marzenia warto sięgać i wyciskać ile się da idąc w zaparte. 


To co, powiecie mi po jakie książki najczęściej sięgacie?


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:
  • pozostawisz komentarz pod postem
  • zaobserwujesz mojego Facebooka
  • zaobserwujesz mojego Instagrama;

  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly