emailFB instagram

02 maja 2021

Jak zyskać więcej czasu na przyjemności dzięki sprzataniu w mieszkaniu? Pionowy odkurzacz bezprzewodowy Viomi A9

Pionowy odkurzacz bezprzewodowy Viomi A9
Viomi A9 to uniwersalny sprzęt, który zaskoczył nas swoimi możliwościami i sprawdził się w mieszkaniu. Wygoda sprzątania to jedno, a po drugie jest to bezprzewodowy odkurzacz. Viomi A9 będzie doskonałym wyborem dla tych, którzy nie lubią sprzątać za długo. 
 
Już od dłuższego czasu szukałam odkurzacza, który będzie leżał dobrze w dłoni, będzie lekki no i nie będzie posiadał kabla. Mamy podobny właśnie z kablem, jednak do samego odkurzenia podłogi lepiej sprawdza się u mnie sprzęt bezprzewodowy. Wiadomo, wygoda i spryt w sprzątaniu w jednym.
 
Znalazłam w sieci Viomi A9, który trafił do nas z jakieś trzy tygodnie temu. Każdy z nas sprawdził go. Wszystkie końcówki zostały przetestowane i użyte w każdym zakamarku mieszkania. Nawet pod łózkami chłopców, gdzie można znaleźć czasem klocki czy drobne zabawki sprzed kilku miesięcy. Bezprzewodowy odkurzacz Viomi A9 łączy funkcjonalność ze stylowym designem. Potężny silnik, wytrzymały akumulator 2500 mAh, 3 tryby czyszczenia i 5-stopniowa filtracja to tylko niektóre z jego zalet. 
 
Oświetlenie LED jest zamontowane na najdłuższej szczotce. Z jego pomocą bez problemu zobaczyć można dużo drobniejsze śmieci, które często goszczą pod naszymi stopami. 
 
odkurzacz bezprzewodowy Viomi A9
odkurzacz bezprzewodowy Viomi A9
 
Kolejną ciekawą kwestią, o której warto wspomnieć jest niezawodne działanie Viomi, które zawdzięcza potężnemu bezszczotkowemu silnikowi. Osiąga on prędkość nawet 100 000 obrotów na minutę (rpm). Dzięki niemu siła ssania może wynosić nawet 23 000 Pa. To wystarczająco dużo, aby bez najmniejszego nawet problemu pozbyć się kurzu, okruchów, włosów czy sierści. Dlatego bez dwóch zdań tu potwierdzam jego skuteczne odkurzenie najmniejszych drobiazgów. 

podczas odkurzania bezprzewodowym odkurzaczem Viomi A9 dostanimy się niemal wszędzie - również tam, gdzie nie dotrze zwykły, przewodowy odkurzacz. Pracę ułatwia niewielka waga urządzenia, która wynosi jedynie 1,5 kg. Z łatwością przeniesiemy sprzęt lub podniesiemy go, aby odkurzyć pajęczyny z sufitu, czy też paprochy w fudze na posadzce. Lekki odkurzacz Viomi A9 sprawdzi się w każdej sytuacji.
odkurzacz bezprzewodowy Viomi A9

odkurzacz bezprzewodowy Viomi A9

Dzięki 5-stopniowemu systemu filtracji  można pozbyć się aż 99,9% wszelkich zanieczyszczeń, w tym kurzu, roztoczy i innych alergenów. Warto wspomnieć, że części filtra można myć pod bieżącą wodą, co w rzeczywistości ułatwia jego swobodne oraz komfortowe użytkowanie. Dodatkowo zaskoczyło mnie bardzo fajne i higieniczne opróżnianie śmieci z pojemnego 0,4-litrowego zbiornika na kurz, gdyż opróżniam przez naciśnięcie jednego przycisku, co samo przez się sprawia, że nie muszę dotykać śmieci. To praktyczne i bardzo higieniczne rozwiązanie, które umożliwia czystą oraz bezpieczną pracę z urządzeniem.

odkurzacz bezprzewodowy Viomi A9

odkurzacz bezprzewodowy Viomi A9

Spośród trzech trybów pracy Viomi A9 można swobodnie wybrać ten, który jest nam w odpowiedniej chwili potrzebny i dostosować jego działanie. W trybie oszczędzania energii akumulator wytrzymuje aż 60 minut. to zdecydowanie długo, aby dokładnie posprzątać mieszkanie o powierzchni nawet do 380 m2. Tryb standard idealnie sprawdza się na co dzień. Jest dostosowany do odkurzania mebli oraz usuwania roztoczy. W trybie MAX możliwa jest niezwykle intensywna praca, która pozwala uporać się z nawet najbardziej upartymi zanieczyszczeniami. Akumulator można łatwo wyjąć, naładować lub wymienić. Diody na obudowie odkurzacza informują o poziomie naładowania akumulatora.
 
odkurzacz bezprzewodowy Viomi A9

Viomi A9 posiada również w zestawie cztery wymienne szczotki, gdzie każda doskonale nadaje się do sprzątania zróżnicowanych powierzchni, dzięki czemu kompleksowo zadbamy o czystość w swoim mieszkaniu. Duża szczotka z wbudowanym silniczkiem skutecznie usuwa kurz i włosy, pozwala też dbać o kondycję czyszczonych podłóg i dywanów. Szczotka szczelinowa umożliwia dokładne odkurzanie sufitów, lamp oraz wgłębień w meblach - sofach lub fotelach. Szczotka usuwająca roztocza z materiałów świetnie sprawdzi się szczególnie tam, gdzie mieszkają alergicy. Mała szczotka 2w1 usuwa zanieczyszczenia z niewielkich, trudno dostępnych miejsc, takich jak na przykład sufity, klawiatury czy zasłony.

odkurzacz bezprzewodowy Viomi A9

odkurzacz bezprzewodowy Viomi A9

odkurzacz bezprzewodowy Viomi A9

odkurzacz bezprzewodowy Viomi A9
 
Ogólnie po ponad trzy tygodniowym użytkowaniu odkurzacza bezprzewodowego stwierdzam, że jest funkcjonalny i sprytny. Dużym plusem jest także wyjmowana bateria do ładowania. Są jednak tez minusy, ale aczkolwiek nie takie spore, abym miała mieć mu to grubo za złe. Otóż nie stoi sam, trzeba zamontować bazę i go odkładać na nią. Podsumowując i mimo tego, że sam nie stoi jestem zadowolona z niego. Jakość odkurzania, filtracja jest na bardzo dobrym poziomie. Zdecydowanie szybko i przyjemnie można na spokojnie ogarnąć mieszkanie. Każdy z naszych domowników jest już do niego przyzwyczajony, więc mogę z czystym sumieniem polecić sprzęt.
 


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:
  • pozostawisz komentarz pod postem
  • zaobserwujesz mojego Facebooka
  • zaobserwujesz mojego Instagrama;

  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly