emailFB instagram

13 listopada 2020

Najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny

Najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny

Najlepszy pomysł na prezent dla mężczyzny to otwarta kwestia i godna przedyskutowania, zanim zdecydujemy się na ten ostateczny zakup prezentu. Tylko od nas zależy, czy będzie to prezent symboliczny, śmieszny czy bardziej trafiony i będzie praktyczny. Prezenty mające na celu rozbawić odbiorcę lub też można jednak pójść zupełnie inną drogą i wybrać coś, co nasi mężczyźni pokochają i nie będą się z tym rozstawać. Możliwości jest wiele i jest w czym wybierać. 
 
Do tych prezentów podeszłam z dystansem i praktycznym podejściem, bo już z doświadczenia doskonale wiem, że najbardziej sprawdzają się u nas praktyczne rozwiązania nie tylko w mieszkaniu, ale również w funkcjonalnych prezentach. Prezenty dla mężczyzny są niebywałe i w naszym przypadku muszą również przyciągać oko. W końcu faceci to wzrokowcy, no nie? 


Mój mąż to nie jedyny mężczyzna, który mnie otacza - jest ich wielu!  Są również wujki,  synowie, czy teściu. Muszę mieć oczy szeroko otwarte, kiedy mam na myśli wybór prezentu.. Takie bez okazji są najlepsze również dla nich!  
 
Dla chłopców z racji tego, że w obecnej sytuacji wprowadzono zdalne nauczanie, są potrzebne elektroniczne gadżety. Przyszedł czas, że musieliśmy kilka z nich nabyć. Fajnym rozwiązaniem okazała się ładowarka indukcyjna. Jest personalizowana i jest tylko ich! Na przemian korzystają z niej, przy czym praktykują umiejętność dzielenia się.

ładowarka indukcyjna My gift DNA

ładowarka indukcyjna My gift DNA

ładowarka indukcyjna My gift DNA
 
Warto pielęgnować dojrzałe uczucia, jak również te, które nadal rozkwitają. Dlatego dbanie o siebie z wzajemnością i okazywanie sobie czułości jest niewątpliwie trafne w sedno. Warto doceniać oraz pielęgnować te małe chwile, które są bardzo istotne w naszym życiu. Wzajemne obdarowywanie się prezentami również jest przyjemną chwilą dla każdego z nas. Wybranie praktycznego, jak i zaskakującego prezentu dla męża zamiast kolejnego swetra, czy par skarpet również będzie okazaniem troski, jak i ciągłego zainteresowania. Dla męża wybrałam personalizowany kalendarz książkowy na przyszły rok. Zawsze miał taki zwykły, książkowy. Tym razem ma unikatowy - taki tylko jego. Świetnie wykonany nadruk, widać każdy szczegół. Okładka kalendarza jest wykonana z fajnego materiału. Jest eleganckim kalendarzem o na prawdę wysokiej jakości. Grawer dokładny i wyraźny.

Kalendarz książkowy My Gift DNA
 
Lubię robić niespodziewane prezenty dla moich mężczyzn. Mam takie szczęście, że mam ich trzech i do szczęścia nic mi więcej nie potrzeba. Obdarowywanie ich praktycznymi prezentami to dla mnie czysta przyjemność. Prezenty zostały wykonane solidnie i z gustem. Nadeszły w błyskawicznym tempie, pięknie zapakowane. Obsługa sklepu My Gift DNA jest również bardzo miła i z profesjonalnym podejściem do klienta. Jestem bardzo zadowolona z obsługi, jak i z nadesłanych gadżetów. 
 
 
A Wy na co stawiacie, kiedy obdarowujecie najbliższych prezentami? 


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:
  • pozostawisz komentarz pod postem
  • zaobserwujesz mojego Facebooka
  • zaobserwujesz mojego Instagrama;

  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly