emailFB instagram

16 marca 2020

Przedwiosenne nowości w mojej garderobie z Bonprix

Bonprix

Przedwiośnie u nas jest piękne. Słońce i wysoka temperatura zachęca nas na świeże powietrze. Jednak w dzisiejszych czasach nie zaleca się i musimy w kwarantannie z dziećmi miło spędzać czas. We wszystkich nas siła, więc jestem dobrej myśli, że będzie dobrze, a koronawirus nie zgarnie dużego żniwa.


Bonprix zamówienie

W tegoroczny dzień kobiet, jeszcze ze spokojem ducha wybraliśmy się w miasto, aby poszukać oznak wiosny. Udało nam się też takie znaleźć. Ubrałam się lekko, a ciepło. Wpadły mi ostatnio w oko kilka modnych ubrań oraz buty z Bonprix. Często zamawiam tam odzież, bo już od dawna mam tam sprawdzono jakościowe ubrania. Są naprawdę idealne na takie spacerki. Czułam się w nich komfortowo. 

Parka 3w1 Bonprix

Parka, którą wybrałam jest 3w1, Mogę ją nosić zarówno z polarem, który jest dodatkowo doczepiany, jak również samą parkę lub sam polar. Wybór jest naprawdę duży i w zależności od pogody mogę sobie wybrać dany produkt. Parka ma sporo ciekawych wykończeń, które wyglądają stylowo. 

Parka 3w1 Bonprix

Parka 3w1 Bonprix

Parka 3w1 Bonprix

Parka 3w1 Bonprix

Parka 3w1 Bonprix


Dżinsy z wysoką talią również zrobiły na mnie spore wrażenie, tym bardziej, że uwielbiam ostatnio nosić spodnie z wysokim stanem. Są dopasowane z modnymi czteroma metalowymi guzikami, jak również ćwiekowymi ozdobieniami. Bluzka z ażurowym haftem z kolekcji Bodyflirt z szerokimi rękawami i zapięciem na guzik na szyi. Zdobiona ażurowym haftem.  Natomiast moje modne botki są w swobodnym i wygodnym stylu, z zapięciem na zamek. Na szerokim obcasie z tworzywa o wyglądzie drewna.Dżinsy z wysoką talią

Dżinsy z wysoką talią Bonprix

Dżinsy z wysoką talią


Botki Bonprix

Bluzka z ażurowym haftem Bonprix

Bluzka z ażurowym haftem Bonprix

Cieszę się, że mogliśmy wyskoczyć na świeże powietrze, póki ta cała sytuacja nabrała tak przewrotnego tempa. Tęsknimy za takimi beztroskimi chwilami na dworze.. Wiadomo, że teraz nie będziemy się również przegrzewać, wybierając odpowiednio lekką odzież. Wśród niej z pewnością również znajdą się legginsy sportowe ze wzorami od denley.pl Napiszcie co Wam z tego zamówienia najbardziej wpadło w oko, bo jestem ogromnie ciekawa. Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:
  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly