emailFB instagram

04 października 2019

Lirene, Antycellulitowe ampułki, kuracja modelująco-wygładzająca


Lirene


Występuje zależność mózg-jelita-skóra. Dlatego te trzy elementy w naszym życiu są naprawdę ważne, aby każdy z nich funkcjonowały dobrze i abyśmy nie mieli żadnych zastrzeżeń oraz kompleksów. Musimy sobie uświadomić, że zdrowe jelita, to zdrowa skóra. Wspomagajmy jelita oraz skórę, żebyśmy byli zadowoleni z końcowych efektów.

Poza zbilansowaną dietą, dbamy również o to, aby codziennie spożywać probiotyki, jak i wspomagamy naszą skórę preparatami oraz kosmetykami, aby wyglądała jak najlepiej.  Od jakiegoś czasu, krok po kroku, efektywnie dążę do wagi i sylwetki, jaką miałam sprzed dwóch ciąż z chłopcami. 

Dlatego chciałam Wam dziś przedstawić co poza dietą, jak i aktywnością używam do ciała na zewnątrz, aby skóra też otrzymywała dawkę witalności wspomagającą spalanie tłuszczu. Od jakiegoś czasu stosuję właśnie antycellulitowe ampułki Lirene, wchodzące w skład kuracji modelująco-wygładzającej. 

Lirene, Antycellulitowe ampułki, kuracja modelująco-wygładzająca

Każda z nich jest umieszczona w ampułkach. Zestaw zawiera pięć ampułek i stanowi kompleksową terapię antycellulitową, którą w widoczny sposób wysmukla sylwetkę, a wspomagana przez masaż podczas aplikacji. Poprawia mikrokrążenie i przyspiesza spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej. 

Ampułki antycellulitowe kuracja modelująco-wygładzająca


Wiadomo, że po masażu skóra jest bardziej pobudzona i jej mikrokrążenie jest szybsze. To powoduje, że spala się podskórna tkanka tłuszczowa. Ampułki są rzeczywiście skuteczne w swoim działaniu przy codziennym ich stosowaniu. Jednak nie możemy zapominać również jednocześnie o zbilansowanej diecie, jak i ruchu. 

Jestem ciekawa, czy już wcześniej mieliście okazje je poznać. 
Dajcie mi znać koniecznie w komentarzu tu pod postem ;)


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:

  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly