emailFB instagram

04 lipca 2019

Dzbanek filtrujący Wessper AquaMax z myślą o naszym zdrowiu

Woda jest najbardziej naturalnym i w zasadzie jedynym potrzebnym do życia płynem. Nie zawiera żadnych zbędnych dodatków, nie ma cukru, a tym samym kalorii. Czysta woda powinna być głównym źródłem płynów w naszej codziennej diecie oraz stanowić minimum 60-80 proc. tego, co w ciągu całego dnia wypijamy. Picie wody korzystnie wpłynie na nasze zdrowie, jak i dobre samopoczucie.
Wiemy doskonale, że picie wody daje same korzyści. Zrezygnowaliśmy już dawno i odstawiliśmy gazowane napoje i na ich miejsce wprowadziliśmy soki wyciskane w domowym zaciszu oraz wodę niegazowaną. Chłopcy szybko oswoili się i do dziś jesteśmy zadowoleni, że w naszym menu rodzinnym zagościła już na dobre. 
Od jakiegoś czasu gości u nas dzbanek marki Wessper model AquaMax ze sklepu AGDmaster.com i dzięki dedykowanych dla niego filtrów oczyszcza wodę kranową. Dzbanek pozwala ustawić go na ilość osób pijących przefiltrowaną wodę prosto z kranu.  Mamy nastawiony na cztery osoby, co daje, że moc jednego filtra działa przez okres 2 tygodni. 
Dzbanek filtrujący Wessper bardzo dobrze oczyszcza wodę z zanieczyszczeń, które niesie z sobą woda z kranu i sprawia, że jest krystalicznie czysta oraz gotowa do spożycia. Filtr umieszczony w dzbanku Wessper AquaMax ma cztery warstwy, które eliminują większe zanieczyszczenia (piasek, rdza), kamień, chlor, metale ciężkie, herbicydy, jak i pestycydy. Przefiltrowana woda ma zupełnie inny smak, niż ta bezpośrednio z kranu. Smakuje rzeczywiście jak woda butelkowana.
Dzbanek Wessper AquaMax jest bardzo pojemny oraz można nalać do niego aż do 3,5 litra wody. Posiada ergonomiczny kształt, a napełniony nie jest wcale taki ciężki. Dzbanek wyposażony jest w solidne ucho na całej wysokości, co daje stabilność w jego użytkowaniu. Na wierzchu dzbanka mamy wskaźnik zużycia filtra oznaczony uśmiechniętymi minkami. u nas są zaznaczone cztery minki - ilość użytkowników spożycia wody. Przed użytkowaniem na wskaźniku naklejona była folia ochronna, zabezpieczająca przed porysowaniem. Dzbanek również opakowany był w folię, taką piankę, izolującą go od kartonu. Wieko dzbanka jest łatwe w montażu, jak i demontażu. Wchodzi na zatrzaski i solidnie się trzyma. Jest również wyposażone w zamykany spory otwór pozwalający na wlew wody do dzbanka bez niepotrzebnego zdejmowania go od reszty dzbanka. Dzióbek dzbanka ma plastikową klapkę, która sama podnosi się podczas pobierania wody z dzbanka. Dzbanek Wessper AquaMax jest do wyboru w dwóch wersjach kolorystycznych - biała oraz niebieska. Tę ostatnią i my mamy! 
Jeden filtr wystarczy spokojnie na przefiltrowanie 200 litrów wody, więc zestaw filtrów 8+2 gratis zapewnia czystą wodę na długi czas. Filtry dzbanka idealnie pasują również do innych dzbanków. Wymienione są w zdjęciach poniżej. Zakup dużego opakowania filtrów to bardzo dobre rozwiązanie, bo wychodzi naprawdę dużo taniej niż filtry kupowane osobno. Każdy filtr zapakowany jest w osobne szczelne opakowanie, więc nie ma możliwości, aby zniszczył się w dużym kartonie.

Na stronie producenta dostępne są również filtry o specjalnym przeznaczeniu: Protect (redukujący w wysokim stopniu twardość wody), Alkaine (umożliwiający uzyskanie wody alkaicznej), Sport, i MG+ (wzbogaca wodę w magnez). Znajdziecie pełną charakterystykę poszczególnych rodzajów filtrów wraz z infografikami, które pomogą Wam z pewnością dokonać odpowiedniego wyboru przed zakupem. Tak czy siak, woda przefiltrowana w dzbanku Wessper AquaMax smakuje bardzo dobrze każdemu z nas. Nasz starszak sam chętnie tez sobie nalewa do szklanki wodę, kiedy tylko jest spragniony. Jest w jego zasięgu, więc może korzystać do woli. A wiadomo woda nie tylko ugasi pragnienie, ale też jest idealna w oczyszczaniu organizmu z zanieczyszczeń oraz toksyn, jak również jest świetna w nawadnianiu. 


A dla Was kochani mam niespodziankę w postaci rabatu. Otóż ten dzbanek, jak również produkty z asortymentu dzbanków oraz filtrów możecie nabyć 20% taniej. Wystarczy wpisać kod womenspassions. 


Jestem ciekawa, czy Wy tez filtrujecie wodę kranową, czy pijecie butelkowaną. Napiszcie mi koniecznie w komentarzu. 


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly