emailFB instagram

28 marca 2019

Jak powinien wyglądać serwis klimatyzacji?


Serwis klimatyzacji to bardzo istotna sprawa. Kiedy już decydujemy się na montaż klimatyzacji w domu musimy wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów - etycznych, jak i zdrowotnych. Zamontowanie klimatyzacji w bloku wymaga sporo formalności - nie tylko ze wspólnota mieszkaniową, ale również potrzebna jest zgoda od dewelopera. 


Clima Polska to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży systemów klimatyzacyjnych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń marki Toshiba. Wysoka jakość tych urządzeń gwarantujących bezawaryjną pracę, czystość emitowanego powietrza, oryginalny i nowoczesny design oraz wygodne użytkowanie sprawia, że możemy polecić je zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego. Niskie zużycie prądu oraz wysoka wydajność pracy powodują, że systemy klimatyzacji oparte o urządzenia marki TOSHIBA nie stanowią obciążenia dla budżetu domowego.


Jak wygląda serwis klimatyzacji?

Decydując się na klimatyzację w naszym mieszkaniu lub domu, to musimy pamiętać, aby go serwisować. Inaczej powiedziawszy musimy dbać o jego czystość i higienę. - tak, aby klimatyzator nie wydmuchiwał powietrza z bakteriami i innymi drobnoustrojami, jakie mogą zaszkodzić w dużym stopniu naszemu zdrowiu.  


Jak powinna wyglądać precyzyjnie przeprowadzona kontrola jakości klimatyzatora?


Dla nas najważniejsze jest zdrowie i kiedy zdecydujemy się w przyszłości na klimatyzację, to przede wszystkim duży nacisk będę kładła na jego serwisowanie, aby działała jak najsprawniej jakościowo. Do zadań serwisanta klimatyzacji należy:

-  Mycie oraz dezynfekcja filtrów jednostki wewnętrznej;
- Odgrzybianie oraz dezynfekowanie parownika jednostki wewnętrznej;
- Sprawdzenie funkcji całego urządzenia;
- Dokładne oczyszczenie jednostki zewnętrznej i wewnętrznej;
- Dokładne oczyszczenie skraplacza jednostki zewnętrznej;
- Sprawdzanie ilości czynnika w układzie oraz połączeń elektrycznych;
- Sprawdzenie zamocowania urządzenia;

Kiedy powyższe podpunkty zostaną sprawnie przeprowadzone przez serwisanta klimatyzacji, to możemy spać spokojnie i nie martwić się o zdrowie bliskich oraz swoje. 

Jestem ciekawa czy w Waszych mieszkaniach jest klimatyzacja. 
Jak podchodzicie do tematu związanego z serwisowaniem klimatyzacji? 


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:


  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly