emailFB instagram

07 lutego 2019

Kolejny rok ambasadorstwa razem z TRESemmé


Marka TRESemmé w tym roku również zaproponowała mi, abym znów pojawiła się w gronie ich ambasadorek. Miło mi było, kiedy odczytałam maila z tą wiadomością. Po kilku dniach kurier przyniósł mi powitalną przesyłkę z serią kosmetyczna do pielęgnacji włosów, jak również kilkoma słowami od firmy. 

TRESemmé Repair and Protect 7 przeciwdziała siedmiu rodzajom uszkodzeń podczas stylizacji włosów. Są to: rozjaśnianie, zaplatanie w warkocze, kręcenie, szczotkowanie, farbowanie, suszenie i prostowanie. Szampon i odżywka TRESemmé Repair and Protect 7 działają razem, odbudowując uszkodzone włókna włosów od wewnątrz. Seria  została ona wzbogacona w biotynę, która ma intensywne działanie odżywcze. Natychmiast przenika ona do włókien włosów i odbudowuje je od wewnątrz, zapewniając im perfekcyjną ochronę przed 7 rodzajami uszkodzeń spowodowanych stylizacją. A teraz kilka słów o samych kosmetykach. 


Biotin+ Repair 7 Szampon
Pojemność: 400 ml / Cena: 19,99 zł
Szampon TRESemmé Biotin+ Repair 7 z Pro-Bond Complex widocznie poprawia wygląd zniszczonych włosów spowodowanych działaniem czynników chemicznych, podwyższonej temperatury oraz uszkodzeń mechanicznych. Szampon z unikalną formułą wzbogaconą Biotyną przywróci piękno Twoich włosów już od pierwszego użycia.


Biotin+ Repair 7 Odżywka
Pojemność: 400 ml / Cena: 19,99 zł
Odżywka TRESemmé Biotin+ Repair 7 zawiera formułę Pro-Bond Complex z 3 różnymi rodzajami cząsteczek silikonu, które pokrywają włos ochronną powłoką i wygładzają jego powierzchnię poprawiając wygląd nawet najbardziej zniszczonych kosmyków. Linia TRESemmé Biotin+ Repair 7 zawiera Biotynę i pomaga przywrócić piękno Twoim włosom już od pierwszego użycia!


Biotin+ Repair 7 Maska do włosów
Pojemność: 300 ml / Cena: 24,99 złPodaruj swoim włosom intensywną regenerację z maską TRESemmé Biotin+ Repair 7. Kosmetyk stworzono z myślą o zniszczonych włosach. Maska wnika we włókna włosów i pomaga odbudowywać zniszczone pasma od wewnątrz, dzięki czemu możesz stylizować swoje włosy bez obaw.


Cała seria jest wzbogacona o biotynę, czyli jedną z witamin z grupy B, a dokładnie witamina B7. Tak pokrótce chroni przed uszkodzeniami włosów. Dodatkowo kompleks Pro-Bond wzmacnia włosy od wewnątrz. Każdy produkt uzupełnia kolejny pozostawiając włosy gładkie, miękkie oraz przyjemnie pachnące przez dłuższy okres. Dodatkowo włosy układają się dobrze i nie puszą się. Cała seria do kupienia w drogeriach Rossmann. Co sądzicie o produktach tej firmy? Używaliście już ich?


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:

  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly