emailFB instagram

19 lutego 2019

Gdybyś tylko wiedziała......, że u nas wiosna zbliża się niepozornie. Gdybyś wiedziała, że jest ktoś tu, kto za Tobą niemiłosiernie tęskni i chce znów Cię zobaczyć. Wiesz? Gdybyś wiedziała, że ten sekret sprzed lat łączy nas nadal... eh! żałuję, że mocno - tak bardzo mocno - pokłóciliśmy się u rodziców. W ogóle Cię nie pamiętam jak wyglądasz, a nasze dzieci wcale się nie znają. Żal mi tego wszystkiego i to cholernie mocno.
Rodzina Audrey rozpadła się. Jej dwie dorosłe córki, Jess i Lily, są ze sobą skłócone, a nastoletnie wnuczki nawet się nie znają. Sekret sprzed trzydziestu lat - to jedyne, co nadal ich łączy.  Kiedy napięcie sięga zenitu, decyzja, którą przed laty podjęła jedna z sióstr, teraz może wyjść na jaw. Czy pomimo skrywanej tajemnicy i trwającej wiele lat niezgody pojednanie jest możliwe? 


Premiera książki odbyła się dosłownie kilka dni temu. 13 lutego - dzień przed Walentynkami. Nakładem Wydawnictwa Burda Książki ukazała się bardzo ważna i głęboko poruszająca powieść o kruchości i sile rodzinnych powiązań. Wzruszająca opowieść o rodzinie i sile wybaczenia. Niezwykle emocjonująca, ze wstrząsającym zwrotem akcji. Idealna dla wielbicielek Jojo Moyes i Jodi Picoult.


Jesteśmy świetni w ukrywaniu sekretów zwłaszcza przed tymi,których kochamy. Uwielbiam tę książkę. Mimo że doprowadziła mnie do łez - Jojo Moyes. 

Rzeczywiście powieść jest bardzo wciągająca opowieścią o siostrach, które gdzieś tam po drodze zgubiły wspólny język. Ich ścieżki rozeszły się przez ten sekret, który sprawił, że ich rozstanie trwało ponad trzydzieści lat.  Powiem Wam, że chwilami czułam się oswojona, bo życie płata nam figle, z którymi po prostu trzeba się pogodzić i zaakceptować. Najlepiej kiedy można odsunąć się od pewnych sytuacji i ot tak po prostu odpuścić. Ale czy tak jest w tej powieści? Podpowiem tylko tyle, że jest emocjonujący zwrot akcji. 

Podzielcie się tu ze mną koniecznie czy lubicie czytać tego typu powieści z zaskakującą akcją. Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:
  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly