emailFB instagram

17 października 2018

Ciebie też to czeka kierowco jeszcze w tym roku...

opony zimowe bieżnikowane

Każdy, kto z nas prowadzi auto myśli o bezpiecznej jeździe. Nie musimy czekać do ostatniej chwili, kiedy przyjdą przymrozki i będziemy musieli zmienić ogumienie w naszym aucie z letniego na zimowe. Jeżeli temperatura mocno spada i utrzymuje się długo poniżej 7'C, to nasze letnie opony przestają spełniać swoją należytą im funkcję. Spada przyczepność samochodu, a co za tym idzie trudność kierowania pojazdem, czy też wydłużona staje się droga hamowania. Najlepiej będzie, jeśli już w październiku zmienimy nasze ogumienie na opony zimowe bieżnikowane.

Do naszej Renulki zakupiliśmy w tamtym roku komplet zimówek. Opony zimowe nalewki, jakie jej sprawiliśmy to nic innego jak używane opony bieżnikowane poddane specjalnemu procesowi regeneracji. Zastosowanie najnowszych technologii pozwala na wyeliminowanie wielu problemów z oponami bieżnikowanymi. Pękanie opon, odrywanie się części bieżnika, trudności z wyważeniem czy też niski komfort jazdy to najczęściej właśnie spotykane problemy, z którymi możemy się spotkać na drodze. Jesteśmy zadowoleni z zakupu, dlatego teraz będą nam służyć kolejny sezon zimowy. 


Nie ukrywajmy jednak, że każdy z nas patrzy na kieszeń i szukamy w sieci tanie opony zimowe. Najlepsze są takie, które niejednokrotnie przeszły testy kontroli jakości. Dlatego starajmy nie oszukiwać się i nie wybierać te całkiem najtańsze czy też używane, bo możemy tego pożałować. Owszem zaoszczędzimy, ale do kolizji będzie nam blisko. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo najbliższych i samych siebie podczas jazdy, więc dbamy o to, aby auto było sprawne, a opony były odpowiednie do stanu atmosferycznego.  Jestem ciekawa czy Wy już zmieniliście swoje ogumienia w autach? Czy to jeszcze wszystko przed Wami? 
Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly