emailFB instagram

05 września 2018

FotoPrint | Fotokubki z Twoim zdjęciem na każdą okazję
W tegoroczne wakacje zwiedziliśmy sporo fantastycznych miejsc, które utkwiły nam w pamięci. Nasz Maciuś często wraca do momentu, kiedy zwiedzaliśmy Afrykarium we Wrocławiu. Bardzo by zafascynowany ogromnym ocenanarium. Przeróżne gatunki ryb, które mógł obserwować w akwarium imitującym tunel. Swoją drogą sama byłam podjarana, kiedy nade mną przepływał wielki żółw albo płaszczka. Na pamiątkę przywieźliśmy ze sobą kilka gadżetów, dzięki którym bardzo miło wspominamy tamten wypad. Nie mogło zabraknąć magnesów na lodówkę, jak również niepowtarzalny kubek. Właśnie taki kubek ze zdjęciem możemy w bardzo prosty sposób sobie sami zaprojektować ze swoich zdjęć.

Taki fotokubek możemy wykonać na stronie z przeróżnych wspomnień i na różne okazje dla w sumie każdego. Dzieci z przyjemnością napiją się ulubionego soku, a dorośli przeznaczą fotokubek na kawę lub na inne trunki. 

Nie mniej jednak stwórz swój unikalny kubek z najlepszymi wspomnieniami, jakie tylko przychodzą Ci do głowy. W bardzo prosty sposób możesz zaprojektować taki kubek do pracy. Wystarczy, że po zalogowaniu się na stronie wybierzesz ulubione zdjęcia i dodasz je na kubek. Później możesz edytować projekt w dowolny sposób, robiąc kolaże z wielu zdjęć lub też dodawać ozdobne ramki. 

Fajne mogą okazać się również kubki dla dzieci i młodzieży. Dla młodszych pociech można wybrać sobie ulubione zwierzątko, które będzie dodane jako uchwyt kubka. Dla starszaków natomiast polecam kubki z najbardziej udanych imprez czy też spotkań towarzyskich, które przyniosły wiele niezapomnianych chwil. 


Naszą pamiątkę, która przyjechała z nami z Wrocławia mąż wziął ją sobie w trasę jako fotokubek do kawy. Nie raz w rozmowie telefonicznej starszego synka z mężem słyszę, jak rozmawiają i wspominają tamtejszy wypad do zwierzątek. Podejrzewam, że jak chłopcy podrosną to jeszcze nie raz zwiedzimy tego typu miejsca i przywieziemy nie jedną tego typu fotopamiątkę. A Wy lubicie takie spersonalizowane gadżety? Jak sprawdzają Wam się jako prezenty dla najbliższych?


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Publikowanie komentarza

    Printfriendly