emailFB instagram

24 sierpnia 2018

Tipli.pl | Powrót do sprawdzonych kosmetyków z fajną zniżkąMacie swoją ulubioną porę na robienie zakupów online? Ja mam. Jest to pora, kiedy chłopcy zajadają kolację. Mam wówczas chwilę czasu, kiedy na spokojnie z kubkiem ulubionej herbaty mogę usiąść przy laptopie i na spokojnie zobaczyć najlepsze oferty. Ostatnio trafiłam na ciekawy portal Tipli.pl 


Portal Tipli.pl oferuje zwroty cashback za zakupy w internecie. Oferuje swoim klientom jedne z najwyższych bonusów finansowych za zakupy dokonane przez internet. W swojej ofercie znajdziemy marki, takie jak chociażby E-zebra, Iperfumy.pl, drogerie Natura czy Douglas. Dokonując zakupów w ponad 400 sklepach z naszej oferty można zyskać aż do 20% zwrotu za zakupy w kategorii sklepów z artykułami kosmetycznymi.

Przez okres letni często używałam bardzo skutecznego żelu aloesowego Holika Holika, który okazał się równie dobrym ochronnym dermokosmetykiem dla naszych chłopców. A od męża jakiś czas temu dostałam perfum o prześlicznym zapachu Acqua di Gioia Giorgio Armani. Oba kosmetyki niestety powolutku dobijają dna, więc postanowiłam je zamówić ponownie. 


Zarejestrowałam się na Tipli.pl i znalazłam bardzo fajną ofertę w perfumeriach sieci Douglas. Skorzystałam z tej oferty i wszystko przebiegło pomyślnie. Ale jak to wszystko działa w praktyce?


źródło: Tipli.pl
Najważniejsze jest to, żeby korzystać w pełni z portalu, musisz się zarejestrować. Rejestracja, jak i korzystanie z portalu jest bezpłatne. Kiedy już potwierdzisz swojego maila, to już możesz korzystać z całego portalu, przeglądając najkorzystniejsze oferty dla Ciebie. Ja wybrałam właśnie najkorzystniej w perfumeriach sieci Douglas. 

źródło: Tipli.pl

Dokonując zakupu każdy z nas chce zyskać jak najwięcej za najmniej poniesionych kosztów. Fajnie, kiedy są nam zwracane. Na stronie ciekawą opcją jest również zakładka, w której znajdziemy aktualne do wykorzystania kupony rabatowe

źródło: Tipli.pl
Jestem zadowolona, że mogłam skorzystać z tak kuszącego portalu, wybierając przy tym swoje sprawdzone wcześniej kosmetyki. Dodatkowa kasa, która się zwróci przyda się na kolejne zakupy. Powiem Wam jeszcze, że jeśli wkręcicie tu do portalu swoich znajomych, to za ich rejestracje i udane zakupy dostaniecie na konto 25 zł od serwisu. Wszystko to się dzieje wysyłając swój wcześniej wygenerowany link polecający. Jestem ciekawa, czy już słyszeliście o Tipli.pl i czy już robiliście tam zakupy. Pochwalcie się w komentarzu pod postem. 


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama;


  • Brak komentarzy:

    Publikowanie komentarza

    Printfriendly