emailFB instagram

08 lipca 2018

TONI&GUY | Damage Repair, Linia do pielęgnacji włosów zniszczonych


Nie znam osoby, która powiedziała, że ma idealne włosy. Jedna narzeka na ich stan kondycyjny z powodu braku witamin, a inni zaś narzekają, że mają zniszczone od zabiegów stylizujących. Wysoka temperatura, używanie niewłaściwych kosmetyków to tylko poszczególne czynniki. Włosy są wrażliwe również na zmiany wilgotności i nie służy im klimatyzacja w pomieszczeniach czy też nadmiar słońca w letniej porze. są wówczas oporne na układanie i zazwyczaj są określane mianem siana. Dlatego powstała linia do pielęgnacji włosów zniszczonych Damage Repair Toni&Guy.

Toni&Guy Damage Repair, Szampon do włosów zniszczonych
34zł / 250ml


Szampon posiada gęstą i perłową konsystencję oraz przyjemnie pachnie. Jest bardzo wydajny. Już niewielka ilość wystarczy, aby rozprowadził się na dużej powierzchni włosów oraz skóry głowy. Szampon delikatnie myje, robiąc delikatną pianę. Regeneruje włosy oraz szybko spłukuje się z nich, pozostawiając je przyjemnie pachnące. Włosy na dłużej pozostają lśniące oraz przyjemnie pachnące.

Toni&Guy Damage Repair, Odżywka do włosów zniszczonych
34zł / 250ml


Odżywka posiada konsystencję bardziej gęstą od szamponu i ma białą barwę. Tak samo pachnie jak szampon. Tuż po umyciu włosów aplikuję ją sobie na włosy, tak mniej więcej 1 centymetr od nasady włosów, aby uniknąć szybszemu przetłuszczaniu się włosów. Po kilku minutach bardzo ładnie spłukuje się z nich, pozostawiając je ładnie pachnące. Odżywka jest uzupełnieniem szamponu. Po regularnym stosowaniu owego duetu włosy stają się bardziej odżywione, bardziej lśniące oraz wygładzone.


Toni&Guy Damage Repair, Maska do włosów zniszczonych
43zł / 200ml


Maska mieści się w solidnym plastikowym pojemniku. Posiada konsystencję gęstą o śnieżnobiałym kolorze i bardzo przyjemnym zapachu. Maska ładnie odżywia i nadaje blasku moim włosom. Bezproblemowo spłukuje się z nich oraz nie plącze podczas rozczesywania. Na dłuższy czas pozostają miękkie oraz gładkie. Zapach utrzymuje się długo po myciu, co jest ogromnym plusem. Maska nie obciąża włosów, co mnie bardzo cieszy. Jest wydajna i jakościowo dobrze sprawdza się.

Firma wychodzi z założeniem, że fryzura jest dopełnieniem naszego ubioru. Dba o komfort dla naszych stylizacji oraz pielęgnację włosów. I rzeczywiście tak jest. Jestem z tej serii zadowolona, zwłaszcza teraz w te upalne dni, kiedy powietrze jest suche, a słońce dodatkowo je niszczy. Ciekawa jestem czy znacie tą linię do pielęgnacji zniszczonych włosów?

Aneczka 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly