emailFB instagram

29 czerwca 2018

IziGSM | Paczka Ambasadorska - SmartWatch SmartBand Smart Forever do Samsung Galaxy S8/S9
W ramach kolejnej przesyłki jako ambasador IziGSM tym razem zaopatrzyłam siebie w SmartWatch SmartBand Smart Forever, który jest kompatybilny ze smartphonem Samsumg z serii S8/S9. Z racji tego, że telefon poznałam w mgnieniu oka i fajnie mi się z nim współpracuje, postanowiłam sparować taki SmartWatch właśnie w telefonem. Bransoletka Forever SB-310 to elegancki i funkcjonalny gadżet dla wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas. SmartWatch dzięki wbudowanym czujnikom rejestruje codzienną aktywność fizyczną. Od razu po sparowaniu z telefonem, zegarek sobie pobiera aktualną godzinę oraz datę.


Tak wygląda to wszystko na ekranie telefonu po instalacji aplikacji darmowej Forever Move. Telefon w bardzo prosty sposób można sparować z zegarkiem. Później już wystarczy być aktywnym. Dzięki bransoletce będziemy mieć do naszej wiadomości ile kroków przebyliśmy w danym dniu, monitoring spalanych kalorii, kontrolę odtwarzania muzyki, powiadomienia o połączeniach, wiadomościach,e-mailach, aktywności na portalach społecznościowych funkcję zabezpieczająca przed zgubieniem, kradzieżą, budzik, pulsometr, monitoring snu, jak również dzięki aplikacja korzysta z GPS w telefonie, aby ustalić bieżącą lokalizację. 


Ładowarka mojej bransoletki ładuje się poprzez podłączenie ją do innego urządzenia poprzez port USB, albo można bezpośrednio ją podpiąć do ładowarki w sieci. Dla mnie ta pierwsza opcja jest o wiele wygodniejsza. 


Jestem z niego mega zadowolona, gdyż działa jak należy i odczytuje miarodajnie narzucone mu pomiary. dodatkowo nie jest odczuwalny podczas dnia. Jest na ręce i pierwszorzędna jego funkcja to przede wszystkim zegarek. Wykorzystując kod rabatowy wielokrotnego użytku obniżającego cenę zakupów: 933050, macie dodatkowo 15% na cały asortyment w iziGSM. Jestem ciekawa czy u Was sprawdzają się tego typu gadżety jak smartwacht. 

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly