emailFB instagram

18 maja 2018

iDym | Aromatyczne liquidy do e-papierosówKażdy z nas ma słabości, te większe i mniejsze. Jedni do słodyczy, inni do książek, a jeszcze inni borykają się z nałogami. Znam osoby, które poddały się kuracji i rzuciły nałóg palenia papierosów bezpowrotnie. Są osoby, które mają silną wolę i od razu mówią nie dla papierosów. Są osoby, które stopniowo rzucają nałóg. Do tej ostatniej kategorii mogłabym zaszufladkować mojego męża. Sięga coraz mniej po normalne papierosy i coraz częściej popala e-papierosa. Ja nie naciskam, bo sama też popalam, aczkolwiek mam silna wolę do nich, bo potrafię sama sobie powiedzieć nie, jeśli wymaga tego odpowiednia sytuacja. Ostatnio przyszły dla męża liquidy prosto z iDym.

Idym to jeden z największych w Polsce sklepów internetowych sprzedających aromaty oraz bazy i liquidy do efajek elektronicznych papierosów. Posiada duży asortyment efajkowych liquidów oraz duży wybór aromatów smaków. Piotrek wybierał sobie liquidy zawierające 6 ml nikotyny. Jest to dużo mniej, niż zawierają papierosy. 
Każdy z liquidów posiada bardzo wyrazisty zapach i posmak w ustach. Z opowiadań męża wywnioskował, że rzeczywiście posiada mniejszą ilość nikotyny. Są wydajne i do tego tanie oraz można je kupić na stronie często w promocji. Jak widać jest zadowolony, a ja cieszę się, że częściej po nie sięga niż po zwykłe papierosy. A Wy macie jakieś nałogi? Podzielicie się swoimi słabościami? 

Aneczka 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly