emailFB instagram

15 maja 2018

Delia Cosmetics | Znajdź ulubieńca do wykonania perfekcyjnych brwi
Nie tak dawno w moje ręce wpadł kompleksowy zestaw do wykonania makijażu brwi, a także penseta oraz serum odżywcze. W skład zestawu wchodzą wszystkie linie produktów we wszystkich dostępnych wariantach kolorystycznych, abym mogła dobrać odpowiednie kosmetyki dopasowany do moich potrzeb. Takk oto prezentuje się zestaw. Zanim bardziej zapoznałam się z kosmetykami do pielęgnacji i modelowania brwi, zapoznałam się z informacją, która pomogła mi dobrać swoich ulubieńców. 


Dzięki temu, dobrałam je sobie kolorystycznie oraz te produkty, z którymi wiem, że sobie samodzielnie poradzę. Stawiam również na to, aby kosmetyki zawierały odżywcze składniki, dlatego wybrałam set do brwi, jak również aby w miarę szybko wykonać makijaż wybrałam pomadę. Dodatkowo serum oraz penseta pomogły mi doprowadzić moje brwi do porządku. W końcu wyprofilowałam je sobie i dziś używałam po raz kolejnych wcześniej użytych produktów. Na poniższym zdjęciu możecie zobaczyć efekt :)


Może nie wygląda to perfekcyjnie, ale czuję się dobrze i na tyle aby dany makijaż przetrwał cały dzień bez poprawek. Produkty w innych wersjach kolorystycznych oddałam koleżankom, aby mogły same się przekonać, jak dane produkty działają. Są zadowolone i to najważniejsze. Użyte przez nie produkty nie brudzą skóry, kolor jest długotrwały. Jedna z koleżanek eksperymentowała z henną i zafarbowała sobie rzęsy. Produkt nie szczypie w oczy, to najważniejsze. Jest delikatny również dla skóry i nie podrażnia jej. Produkty do brwi są naprawdę trwałe i w dodatku tanie. Można je nabyć w drogeriach oraz online. Polecam! 

Aneczka 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly