emailFB instagram

27 marca 2018

Modino | Walcz ze złem jak Ben 10Na dzień dobry napiszę, aby w ogóle ten post mógł zobaczyć światło dzienne, musiałam trochę dowiedzieć się o słynnym Benie Tennysonie. Jak sie okazuje to sprytny i mądry chłopiec, który walczy ze złem. Pewnego dnia znajduje tajemniczy zegarek. Słynny Omnitrix sprawia, że chłopiec wciela się w różnych kosmitów o niezwykłych mocach (Czterorękiego, Inferno, Zębala, Diamentogłowego, Dzikopyska, Szybciora, Muchę, Szarą Materię, Fantoma i Upgrade'a). Ben wie jednak, że musi korzystać z nowych umiejętności tylko po to, aby pomagać innym i powstrzymywać złoczyńców, ale niestety czasami pozwala sobie na drobne nadużycia mocy. Nasz przedszkolak bardzo lubi oglądać przygody Ben 10, lubi go rysować i naśladować podczas zabawy jego zachowanie i powtarza, to co usłyszy w bajce. Bartek oczywiście w zabawie goni starszego brata i sam ogląda z nim przygody Bena. Ale kiedy przyszedł do nas zestaw zabawek prosto z Modino, chłopaki wpadli w euforię. Przyjechały do nas zestawy zabawek oraz figurki postaci z bajki Ben 10. Sami zobaczcie...

W czasie wolnym od przedszkola, kiedy Maciuś spędził po zabiegu bawił się zestawami z bratem. Nie bawią się jednym zestawem czy też figurką. Wszystko razem sobie połączyli i ich wyobrażnia tworzy nowe opowieści Bena oraz wszystkich postaci z bajki, jak również z siedzibą hydraulika czy też z Centrum dowodzenia DX Omniverse. Figurki, zestawy firmy Bandai są wytrzymałe - nie raz były rzucane i nie połamały się :) Centrum dowodzenia jest na tyle lekkie, że nasz przedszkolak podnosi je w górę, aby pojazd mógł się przemieścić w inne miejsce wraz z postaciami z bajki. 
Możecie mi nie wierzyć, ale Ben 10 też i mnie owładnął swoją nadprzyrodzoną mocą z zegarka. Bardzo fajna gra Guessing Game z postaciami, jakie występują w bajce. Gra polega na odgadnięciu, jakiego ma na myśli nasz przeciwnik. Zadajemy różne pytania, aby tylko dotrzeć do danej postaci. Często gramy z Mackiem w nią :)

Podsumowując, zestawy Bena 10 są na tyle fajne, że zajmują chłopcom mnóstwo czasu na wspólną zabawę. Gorzej jest, kiedy mają sprzątać... Zestawy przyjechały do nas ze sklepu internetowego Modino, w którym znajdziemy mnóstwo zabawek dla maluszków, jak i dla starszych dzieci. Sympatyczna obsługa i szybka wysyłka to również atuty sklepu. Mega Wam polecamy!

Aneczka


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly