emailFB instagram

07 marca 2018

Estilo Sabroso | Stylowa biżuteria dla kobiet i mężczyzn


Przez ostatni czas przekonałam się z mężem do biżuterii. Nie tylko rajcują nas minimalistyczne zegarki, ale również stylowe bransoletki, które mają w sobie to coś. Wpadła nam w oko ostatnio biżuteria z Estilo Sabroso. Jest to miejsce, gdzie można znaleźć wyjątkową biżuterie i dodatki nie tylko dla mężczyzn. Każdy z nas wybrał coż dla siebie, coś we własnym stylu.

Cena: 69,99 zł


Jest to zestaw pięciu bransoletek wykonanych z czarnej skóry. Każda z nich to inny modny splot o regulowanej długości. Jak zauważyłam wpadła dla męża w oko od razu. Musiała mieć to coś.. wygodna i zarazem elastyczna biżuteria, którą można nosić do woli do różnych stylizacji. 

Cena: 29,99 złDla siebie wybrałam bransoletkę, która została Starannie wykonana oraz posiada doskonale wykończone detale. Jest wykonana ze skóry, jak i z materiałowych i metalowych dodatków. Wpadła mi w oko i od kilku dni lubię ją nosić. Posiada również regulowane zapięcie. Śmiało można ją dopasować jako wykończenie wielu fajnych stylizacji.


Bardzo stylowe dodatki do stylizacji nie tylko dla mężczyzn, ale również dla kobiet najdziecie w asortymencie sklepu. Podejrzewam, że każdy znalazłby coś dla siebie :) A Wy co myślicie o tego typu bransoletkach? 

Aneczka


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly