emailFB instagram

29 listopada 2017

Ochrona ubrań przed plamamiW dzisiejszych czasach wygląd jest niezwykle ważnym elementem naszej codzienności. Starannie dobieramy odzież, buty, czy też dodatki. Czerń oraz biel są dla wielu z nas sprawdzone. To najchętniej wykorzystywane kolory w jesiennych stylizacjach. Sezon grzewczy jednak to nie tylko zmiany w naszej garderobie. To on sprawia właśnie, że powietrze się wysusza, a nasz organizm bezproblemowo dostosowuje się do sprzyjających mu warunków. Higiena ciała jest również wówczas bardzo ważnym aspektem. Dlatego dobranie odpowiedniego antyperspirantu jest równie ważne. Boimy się jednak przed pozostawieniem na czarnej odzieży białymi plamami, a na białej odzieży żółtych plam. Aby tego uniknąć, należy przestrzegać kilka prostych kroków, aby wszystko trzymało się w ryzach. 

1. Po porannym prysznicu dokładnie osuszamy pachy przed aplikacją antyperspirantu.
2. tuż przed użyciem antyperspirantu w formie sprayu należy nim mocno wstrząsnąć.
3. Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia plam, antyperspirant w sprayu aplikujemy z odległości 15 cm. 
4. Odczekujemy chwilę (ok. 1 minutę) przed założeniem ubrania.
5. Nigdy nie aplikujemy antyperspirantu po nałożeniu na siebie ubrań. 

Więc jakie kosmetyki powinniśmy wybrać, aby cały dzień czuć się komfortowo? 
Dla kobiet idealnym wyborem będą zatem:


Rexona Invisible Black+White - niezawodna i niewidoczna ochrona. 

Z pośród innych innych antyperspirantów na rynku wyróżnia je przede wszystkim to, że innowacyjna formuła zapewnia poczucie komfortu i świeżości przez cały dzień. Przełomowa technologia redukuje namnażanie bakterii, a dodatek olejków eterycznych o właściwościach antybakteryjnych zapewnia długotrwałą świeżość. Skutecznie ochrania przed poceniem. Jej specjalnie opatentowana formuła zapobiega powstaniu nieestetycznych żółtych plam na białych tkaninach i białych śladów na czarnych ubraniach. Komfort zapewniony przez dłuższy czas. 

Dove Invisible Dry - Antyperspirant, który dba o kolory.

Ta linia antyperspirantów do ciała nie pozostawia widocznych śladów na ubraniach w 100 kolorach, zarówno na czerni, jak również na bieli. Skutecznie redukuje pocenie, a dzięki unikalnej formule z 1/4 kremu nawilżającego, pielęgnuje delikatną skórę pod pachami. Z nim polubiłam się bardziej. antyperspirant, z którym czuję się pewnie na długo!

Dla mężczyzn również doskonale mogą sprawdzić się te serie antyperspirantów:


Rexona Men Invisible Black+White - Idealny dla mężczyzn, którzy lubią robić wrażenie!

Ten antyperspirant orzeźwia, a uczucie świeżości trwa nawet do 48h. Tu nie ma mowy o białych plamach na czarnych ubraniach. Zawartość specjalnych, aktywnych mikrokapsułek MotionSense, które uwalniają zapach za każdym ruchem oraz kompozycji składników aktywnych zapewni długotrwałą ochrony skóry w każdej sytuacji. Jego drzewna nuta jest dość ciekawym zapachem. 

Dove Men + Care Invisible Dry - doskonała ochrona i pielęgnacja.

Podobnie jak wcześniej również i ten antyperspirant zapewnia czas ochrony przed poceniem się oraz nieprzyjemnym zapachem do 48h. Specjalnie opracowana formuła minimalizuje powstawanie białych śladów oraz żółtych plam na ubraniach, jednocześnie pielęgnując skórę pod pachami. Dzięki unikalnej formule z 1/4 kremu nawilżającego, pielęgnuje delikatną skórę pod pachami przed podrażnieniami. 

Axe Signature - Twój styl bez kompromisów. 

Te antyperspiranty dbają o świeżość oraz o ubrania. Specjalnie opracowana technologia, dzięki której sole antyperspiracyjne pozostają niewidoczne. Wiadomo, że męskie eleganckie ubrania lub sportowe musza zawsze być idealne bez żadnych śladów na białych czy czarnych ubraniach. Połączenie nut arganu oraz wanilii to wyrafinowane połączenie wzbogacone również akcentami drzewnymi, które podkreślą indywidualny styl każdego mężczyzny. A Waszym zdaniem który antyperspirant jest najlepszy i zapewnia tak komfortową ochronę oraz nadaje świeżość na długo? 

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly