emailFB instagram

24 sierpnia 2017

Lirene | Mineral Collection


Pielęgnacja ciała latem domaga się od nas przede wszystkim umiaru i lekkości. Najlepiej, jakby to były produkty bogate w odżywcze składniki, które są dla naszej skóry dobroczynne. Ciało odpowiednio nawilżone, gładkie i dopieszczone dawką witalnych składników posiadające lekką formułę, to to, co oczekujemy w sezonie letnim. Taka właśnie jest seria Mineral Collection, która jest wzbogacona dawką jedwabiu morskiego, koralu morskiego oraz minerałami z Morza Martwego. 
Czerpiąc inspiracje z sił natury, zespół Ekspertek Lirene stworzył linię balsamów Mineral Collection, których formuły zawierają starannie dobrane składniki aktywne, takie jak minerały z Morza Martwego, Koral Morski czy Jedwab Morski. Balsamy i mgiełka doskonale pielęgnują skórę ciała, nadając jej aksamitną gładkość i pozostawiając subtelny, świeży zapach.

Pojemność: 200 ml / Cena: 15,99 złLekki balsam został umieszczony w poręcznej tubce z aplikatorem typu "klik". Zawiera w swoim składzie drogocenne aminokwasy, minerały oraz witaminy. Dzięki naturalnemu jedwabiowi morskiemu skóra jest delikatna i miękka w dotyku. Konsystencja balsamu powiada lekką strukturę o śnieżnobiałym kolorze. W balsamie zostały zanurzone zielone drobinki. Podczas rozprowadzeniu balsamu na wybraną cześć ciała, one również się rozcierają w skórę uwlniając witaminę E. Balsam w efekcie daje nawilżenie na około 3-4 godzinki. Kiedy jest bardziej upalnie mam potrzebę częstszego smarowania ciała. Jest wydajny pod względem użyteczności. Przyjemny jest również jego zapach, który sprawia, że chce się wracać do używania balsamu. 

Pojemność: 200 ml / Cena: 15,99 złPodobnie jak powyższy balsam, multi-regenerycjny balsam jest umieszczony w poręcznej tubce z aplikacją typu "klik". Konsystencja również posiada śnieżnobiałą konsystencję z niebieskimi drobinkami. Dość szybko wchłania się w ciało, pozostawiając ją na dłuższy czas gładką i elastyczną. Przyjemny zapach morskiej bryzy na długo zostaje na ciele. Dobroczynne witalne składniki zawarte w balsamie w efekcie nadają skórze aksamitną gładkość oraz elastyczność. Często do niego wracam. 

Pojemność: 195 ml / Cena: 19,99 złDwufazowa mgiełka do ciała jest umieszczona w plastikowej transparentnej butelce z atomizerem. Używamy ją po wcześniejszym wstrząśnięciu butelką, aby obie fazy jednolicie się ze sobą połączyły. Po zaaplikowaniu na ciało szybko się wchłania i pozostawia przyjemny zapach morskiej bryzy. Mgiełka jest świetnym dodatkiem do balsamów. Jest również wydajna pod względem używania. Lubię takie olejowe mgiełki i często po nie sięgam, kiedy nadchodzą wakacje. 


Podsumowując tą serię, stwierdzam, że jest ona przyjemna dla ciała zwłaszcza w okresie letnim. Zapach bryzy morskiej przyciąga zmysłami Morze Śródziemne. Różne stopnie nawilżenia w zależności od danego produktu. Każdy z pewnością wybierze coś dla siebie. Stacjonarnie można kupić produkty np w drogeriach Rossmann, a ich cena nie jest wygórowana. Polecam!

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly