emailFB instagram

21 lipca 2017

O'right | Szampon wzmacniający i pobudzający do włosów normalnych
Jeszcze nie tak dawno miałam okazję zapoznać się z ekologiczną firmą O'right. Przeglądając ich ofertę, bardzo ucieszył mnie fakt, że tam jest wszystko eko. Ich opakowania są biodegradowalne, nadruki na nich wykonywane są tuszem sojowym, natomiast składy naturalne. Dziś chcę Wam zaprezentować jeden z tych produktów, który miałam przyjemność do tej pory używać. Jest to szampon wzmacniający i pobudzający do włosów normalnych


Szampon bogaty w naturalne składniki aktywne, które ożywiają skórę głowy i wzmacniają włosy. Cenne ekstrakty roślinne i naturalne olejki pomagają uzyskać równowagę skóry głowy i zmniejszyć dyskomfort, zapewniając zdrową skórę i naturalne, pełniejsze włosy. Zawiera naturalną kofeinę, ekstrakt z dymnicy lekarskiej, liści wierzby i wiązówki błotnej. Najwyższej jakości aktywne składniki docierają do korzenia włosa, naprawiają, pobudzają do wzrostu.
Szampon jest umieszczony w biodergadowalnej butelce, która posiada ukryte ziarenko w sobie. Kiedy zużyjesz szampon, to możesz śmiało posadzić w ziemi butelkę i za jakiś czas zobaczysz pęd drzewka. I powiem Wam, że wykorzystam ten motyw za kilka dni, bo szampon właśnie mi się kończy. Pojadę na wieś do rodzinki i posadzę butelkę. Zobaczymy :) Szampon ma konsystencję gęstą i transparentną. dla mnie zapach przypomina delikatnie cytrusy. 


Szampon bardzo dobrze się pieni, mimo iż jego skład prawie w 98% jest naturalny. Wytwarza puszystą, a zarazem lekką oraz delikatną piankę, która dokładnie myje włosy jak i oczyszcza skórę głowy. Nadaje się również dla dzieci od 3 roku życia, nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza skóry głowy ani włosów, nie obciąża ich, jest bardzo wydajny. Włosy i skóra głowy są odświeżone oraz spokojnie utrzymują je w tym stanie do dwóch dni. Nawet latem przy wysokiej temperaturze.  Cenowo za butelkę o pojemności 250 ml zapłacimy ponad 50 zł. Cena mnie trochę przeraża, jednak za tyle pozytywów od strony eko jestem na tak. Druga sprawa to jego dostępność. Bardziej prawdopodobne, że szybciej go zakupimy online niż stacjonarnie. 


Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly