emailFB instagram

13 czerwca 2017

Nivea | Lekki krem przeciwzmarszczkowy

Przychodzi taki czas, kiedy każdy z nas przegląda się w lustrze i z dnia na dzień zauważa, że jego skóra potrzebuje już przeciwzmarszczkowych kosmetyków pielęgnujących. Od pewnego czasu i ja również używam tego typu kosmetyków, aby moja skóra jak najdłużej zachowała młody wygląd. Są to kosmetyki, które dają przysłowiowego kopa dla cery, aby była promienna, elastyczna i delikatna w dotyku. Przez ostatni czas stosuję lekki krem przeciwzmarszczkowy z serii Nivea Care.


Unikalna i lekka formuła nowego kremu NIVEA Care Lekki Krem Przeciwzmarszczkowy, zawierająca hydrowoski, pozostawi Twoją cerę gładką w dotyku i to bez uczucia lepkości! Zawarta w nim witamina E oraz filtry UV zadbają o Twój piękny, młody wygląd. Tyle szczęścia w jednym kremie? Teraz TAK! Sprawdź i przekonaj się sama.

Pojemność: 100 ml / Cena: 13,99 zł


Jego lekka, a zarazem delikatna w dotyku formuła przyjemnie pachnie. Jego znany podejrzewam dla wszystkich zapach, jaki od lat stosuje Nivea jest bardzo ładny. Krem posiada śnieżnobiały kolor. Podczas porannej pielęgnacji na oczyszczoną cerę krem aplikuję kolistymi ruchami nie omijając również okolice oczu. Zaskoczył mnie pozytywnie, że tak szybko wchłania się nie pozostawiając przy tym tłustego filmu. 


Już mam pojawiające się delikatne kurze łapki. Jednak dbam o to, aby delikatna skóra pod oczami była elastyczna i nie nabierała nieestetycznych cieni. Dodatkowo bardzo dobrze odżywia ją, co sprawia że skóra zachowuje swój estetyczny wygląd na dłużej. Bardzo się z nim polubiłam podczas codziennej pielęgnacji, tym bardziej, że jest jak dla mnie wydajnym kremikiem. Ja również mówię mu 3 x TAK! Do nabycia stacjonarnie oraz online. 

Aneczka 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly