emailFB instagram

26 czerwca 2017

BioMed-Pharma Polska | Kolagen Norweski

Od dłuższego czasu mam przyjemność stosować codziennie Kolagen Norweski. Na rynku jest wiele dostępnych tego typu suplementów diety i stronię od nich. Są takie, które używam od lat, aby czuć się dobrze oraz odczuwać komfort. Co mnie skłoniło, że jednak zdecydowałam się na niego i używam go już ponad drugi miesiąc? Sami sprawdźcie! 


Jest to nowy na polskim rynku, najwyższej jakości suplement diety skierowany głównie do kobiet po dwudziestym piątym roku życia, które dbają o swoją aktywność fizyczną oraz zdrowie skóry, włosów i paznokci. Zawarte w Kolagenie Norweskim składniki mają potwierdzony przez wielu klientów znaczący wpływ na jędrność skóry (potwierdzone badaniami JCD, volume 14, Issue 4 December 2015, Pages 291-301) i opóźnianie procesów jej starzenia oraz witalność włosów i paznokci.

Opakowanie: 60 kapsułek / Cena: 89 zł


W ciągu doby spożywam dwa razy dziennie po jednej kapsułce. Sam kształt kapsułek jest opływowy i łatwy do spożycia. Zawarte w nich składniki mają duży wpływ na poprawę kondycji skóry, zębów czy też stawów oraz kości. 
  • kolagen naturalny pochodzenia drobiowego typu I i II (100mg);
  • olej z łososia norweskiego (1000mg) bogaty w kwasy Omega 3 (ok 250mg);
  • lewoskrętna witamina C (100mg), która odpowiada za prawidłowe przyswajanie zawartych w produkcie substancji.


Rezultat spożywania kolagenu przyniósł porządane efekty praktycznie po pierwszym zużyciu opakowania. Moja skóra stała się bardziej elastyczna i mniej podatna na wysuszenie. Dodatkowo paznokcie zaczęły szybciej rosnąć i stały się mniej łamliwe. Miały podatność na zadziorki, w obecnej chwili ich od dłuższego czasu nie mam i nie muszę ich piłować pilniczkiem. Kolagen ma też właściwość antyoksydacyjną, czyli przeciwutleniającą. Dużo pozytywnych właściwości niosą za sobą antyoksydanty m.in. przeciw stażeniową, chronią serce czy też są dobrą ochroną przed nowotworami. Skład jak najbardziej na plus. Nie odczułam po tym czasie żadnych skutków ubocznych. będę do niego często wracać. Do nabycia w stacjonarnych jak i  internetowych hurtowniach farmaceutycznych. Polecam! 

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly