emailFB instagram

25 maja 2017

Dziesiąte urodziny Burger King w Polsce

17 maja 2007 roku w Warszawie w Złotych Tarasach powstała pierwsza restauracja Burger King w Polsce. Tego dnia prosto z Miami dotarł do stolicy symboliczny ogień Burger King. Przywieziono go w tajemniczej walizce. To właśnie on nadaje grillowanym na nim burgerom niezwykły, oryginalny smak. Smak, za który goście na całym świecie tak uwielbiają Burger King. Dziś, w dniu 10 urodzin Burger King ma już 55 restauracji w kraju, a w każdej z nich króluje ogień.


Jakie jest Waszym zdaniem popisowe danie Burger King? Odpowiedź jest prosta. To Whopper – wyjątkowy burger, który przez wszystkie lata zachował swój oryginalny smak. Dlatego z okazji 10-tych urodzin marki Burger King w Polsce w dniach 27-28 maja – na kultowy zestaw obowiązywała będzie promocja 2 w cenie 1! Przyjdź z przyjaciółmi do jednej z restauracji Burger King i skorzystajcie z promocji :)

28 maja w Warszawie w restauracji Burger King przy ulicy Marszałkowskiej 53 na gości restauracji będzie czekała niespodzianka – promocyjny zestaw whopper podawał będzie znany piosenkarz – Jeremi Sikorski, natomiast we Wrocławiu przy ulicy Szewskiej spotkać będzie można jego brata – Artura Sikorskiego. Przekonaj się, który z braci wygra pojedynek i sprzeda więcej promocyjnych zestawów whopper! To jak? piszecie się ? :D

Aneczka 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly