emailFB instagram

23 kwietnia 2017

Bielenda | Multi Essence 4w1

Oczyszczanie cery jest dla mnie bardzo ważnym codziennym rytuałem, dzięki któremu mogę odpowiednio pielęgnować oraz regenerować skórę. Bielenda nie tak dawno wypuściła na rynek trzy multiwitaminowe esencje Multi Essence 4w1, które właśnie są przeznaczone dla każdej z nas.Multi Essence 4w1 to emulsja, która pielęgnuje jak krem, regeneruje jak maska, tonizuje jak tonik i oczyszcza jak mleczko. Jak dla mnie to oszczędność na innych kosmetycznych pielęgnujących produktach. Każdy z produktów jest umieszczony w przezroczystej butelce z aplikacją typu "klik". Do kompletu podczas rytuału oczyszczania cery jak dla mnie wystarczą jeszcze waciki i spokojnie z dokładnością mogę oczyścić sobie cerę.

Innowacyjna linia intensywnych, mocno skoncentrowanych esencji multiwitaminowych do pielęgnacji i kondycjonowania cery to absolutne odkrycie kosmetyczne, to moc serum i lekkość toniku w jednym, to najlepsza dieta dla skóry, której efektem jest poprawa jej jakości.

Pojemność: 200 ml / Cena: 11,70 zł


Posiadaczki cery mieszanej oraz tłustej będą z niej zadowolone. Lekka i bezproblemowa aplikacja. Dozowanie esencji to czysta przyjemność. Zawarty w niej filtrat drożdżowy, który bogaty jest w uzyskane w procesie fermentacji minerały, witaminy oraz aminokwasy natychmiast zwiększa poziom nawilżenia skóry i dodaje jej witalności. Dodatkowo Kwas glikolowy, witamina B oraz kwas hialuronowy pozwalają jej odpowiednio się zregenerować. Bardzo dobrze zmywa codzienny make up oraz pozwala skórze odpocząć. 

Pojemność: 200 ml / Cena: 11,70 zł


Ta wersja najbardziej przypadła mi do gustu. Esencja dobrze oczyszcza skórę i pozostawia ją dodatkowo delikatnie nawilżoną oraz lekko zmatowioną. Przyjemnie pachnie. Nie uczula, ani nie powoduje niekomfortowych podrażnień. Podczas oczyszczania trzeba unikać okolice oczu. Zawarte w nim witamina B complex oraz betaina oraz kwas hialuronowy zdecydowanie pomagają mojej skórze odpowiednio się zregenerować i przygotowują ją do aplikacji kremu. Jest dosyć wydajny.

Pojemność: 200 ml / Cena: 11,70 zł


Fioletowa wersja multiwitaminowej esencji jest przeznaczona dla cery dojrzałej. Tak jak pozostałe wersje ma przyjemny zapach. Zawarte w niej witamina C, tamina B5 oraz kwas hialuronowy skutecznie pozwalają się skórze zregenerować i odświeżyć. Dodatkowym atutem jest to, że produkt daje szansę na jej rozświetlenie. Równie dobrze oczyszcza i przygotowuje skórę do aplikacji kremu. Myślę, że będziecie zadowolone z tej wersji. 


Multiwitaninowe esencje są dostępne na terenie całego kraju w drogeriach oraz sklepach kosmetycznych. Ich ceny są przeciętne, nie wygórowane. Są dobre jakościowo oraz wydajnie. Polubicie się z nimi. 

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly