emailFB instagram

01 marca 2017

Laboratorium Farmona | Tutti Frutti, Ananas & Kokos, 2w1 peelingu z balsamem pod prysznic i energizujący balsam do ciała

Uwielbiam kosmetyki pachnące wakacyjnymi klimatami. Zwłaszcza teraz, kiedy za oknem ponuro i zimno.  Seria Tutti Frutti słynie z kosmetyków pielęgnacyjnych, w których jest mocno wyczuwalna naturalna i owocowa kompozycja zapachowa. Przez ostatni czas miałam przyjemność używać właśnie peelingu oraz balsamu z serii zapachowej Ananas & Kokos. 


Wielkie ananasowo-kokosowe energetyczne bang! Ponoć ananasy są z Gwadelupy, a na Gwadelupie każdy tupie potrząsając kokosem z rozwianym włosem. Radość życia na rajskiej plaży: to naprawdę może się Tobie przydarzyć!

Wspólną cechą balsamu do ciała oraz peelingu z balsamem pod prysznic to przede wszystkim ich opakowanie oraz przepięlknie wyrazisty zapach przenoszących myślami do ciepłych krajów. Oba kosmetyki są zamknięte w tubach z aplikacją typu "klik. 

Pojemność: 210 ml / Cena: 9,99 zł
Peeling posiada maleńkie drobinki, które mają na celu złuszczyć martwy naskórek oraz wszelkie nasze niedoskonałości. W jego konsystencji można spotkać drobną zmieloną skorupkę kokosa, która utrudnia aplikację peelingu na zewnątrz. Jednak mimo to jest dobrym zdzierakiem, który po myciu się pozostawia skórę dobrze oczyszczoną, gładką i nieziemsko pachnącą. 

Pojemność: 200 ml, Cena: 9 zł
Balsam to z pewnością uzupełnienie powyższego peelingu. Kremowa i dosyć rzadka konsystencja o śnieżnobiałym kolorze pozwala balsamowi na szybkie się wchłonięcie w ciało. Zawarte w nim aktywne składniki - olej kokosowy oraz masło shea - dają skórze na regenerację oraz odpowiednie nawilżenie. Skóra po takiej pielęgnacji wraz z kąpielą jest odświeżona, pachnąca oraz gładka przez dłuższy czas.


Ten duet skradł moje zmysły odpowiednie za przyjemny zapach. Słodki i owocowy zapach przyciąga myślami do wakacji. Już się nie mogę doczekać swoją drogą tegorocznych wakacji! Pielęgnacja podczas kąpieli i tuż po niej jest bardzo przyjemna dla mojego ciała. Kosmetyki nie podrażniły ani nie uczuliły mnie. Bardzo się z nimi polubiłam i z przyjemnością do tego duetu będę wracała. Dostępny w drogeriach i online. Polecam!

Aneczka 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly