emailFB instagram

08 lutego 2017

Nivea | Świąteczny zestaw dla niej

Święta Bożego Narodzenia przeleciały nam migiem, nie wiadomo tak naprawdę kiedy. Jednak był to czas spędzenia czasu z rodziną tą dalszą i najbliższymi. W tej świątecznej atmosferze nie obyło się również bez prezentów. Bardzo ucieszyłam się z zawartości świątecznego zestawu dla niej Nivea. Dziś kilka słów o nim. 


Zestaw dla niej zapakowany jest w niebieskiej, aluminiowej puszcze z logo Nivea, w kształcie koła. Świetne rozwiązanie, bo po skończeniu produktów puszkę można wykorzystać na drobnostki. Po otwarciu puszki, oprócz kosmetyków znalazłam świąteczną kartkę. Przepiękne i prawdziwe słowa... święta są wtedy, kiedy jesteśmy razem. Zestaw zawiera:


Zapachu Wam przedstawiać nie będę, bo podejrzewam, że każdemu z Was jest znajomy. Również Nasze wcześniejsze pokolenia bardzo dobrze go znają. Świetne i cenione od lat produkty Nivea cieszą się popularnością na całym świecie. I wcale się nie dziwię, bo produkty są przyjazne dla naszego ciała, nawet tego najbardziej delikatnego. Nie podrażniają cery, dbają o nasze włosy, ciało i usta, nadając im miękkość oraz ochronę. Do kupienia na terenie całego kraju - online jak i stacjonarnie. Każdej z Was należy się taki zestaw, bo jest przeznaczony dla każdego typu skóry, a produkty są przeznaczone dla każdego rodzaju włosów. Polecam!

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly