emailFB instagram

31 stycznia 2017

Dr Irena Eris | ProVoke, Liquid Matt Lip Tint: Ethernal Beige N'701 i Boho Rouge N'702

Hitem ubiegłego roku były bez dwóch zdań matowe pomadki. Cieszy mnie fakt, że obecnie również zajmują prym nieskazitelnej kobiecej urody. Wśród nowości Dr Irena Eris również na rynku pojawiło się aż sześć odcieni matowych pomadek w płynie ProVoke, Liquid Matt Lip Tint. 


Pomadka o aksamitnej konsystencji otula usta eleganckim, matowym wykończeniem. Usta pozostają podkreślone wyrafinowanym, intensywnym kolorem przez wiele godzin. DOUBLE WAX COMPLEX™ o właściwościach pielęgnacyjnych i ochronnych sprawia, że produkt nie wysusza ust. Formuła testowana DERMATOLOGICZNIE.

Na rynku dostępnych jest sześć odcieni matowych pomadek w płynie, która każda posiada to coś. Każda z Was z pewnością znajdzie tu swój ulubiony odcień na usta. Jeśli śledzicie moje konto Instagram i już tu zdąrzyliście zauważyć, że wpadły w moje posiadanie dwa odcienie podpadające pod tonację nude. Uwielbiam nudziaki, takie nie rzucające się mocno w oczy, niemniej jednak nadające kobiecego wdzięku oraz witalności na usta.


Ethernal Beige N'701 to najjaśniejszy odcień z palety nowości matowych pomadek w płynie. Nudziak o delikatnym kolorze. Wykończenie miękkie i matowe. Jego naturalny kolor podbiegający pod kolor brzoskwini, idealnie pasuje w moim codziennym makijażu. Dobrze się w nim czuje, tym bardziej, że jest to trwały kolor. 


Boho Rouge N'702 stoi na drugiej pozycji od najjaśniejszych w kolorystycznej palecie matowych pomadek w płynie. Kolor delikatnie intensywniejszy od poprzedniej pomadki, jednak nadal pozostaje w nudziakowej zgaszonej tonacji. Już jest bardziej widoczny na ustach, nadając im powabu i kobiecego uroku.Każdą z pomadek aplikuje się niczym błyszczyk na usta, za pomocą delikatnej gąbeczki znajdującej się tuż po odkręceniu srebrnej buteleczki. Konsystencja pomadek jest matowa o bardzo dobrej pigmentacji. Przyjemnie pachnie tuż po okręceniu pomadki, a smak przypomina w dużym stopniu maliny. Pomadki są bardzo trwałe i nie wysuszają ust. Ba! one je nawilżają oraz chronią przed utratą wilgotności. Również nie pozostawiają śladu na szklance, jak i na ustach ukochanego 💕 Świetne nudziaki, które z pewnością często będą u mnie gościć na ustach. Polecam!

Pamiętajcie, na Douglas Polska po wpisaniu kodu PROVOKEMATT przy zamówieniu na nowe szminki obowiązuje -20% rabat 💕

Aneczka


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly