emailFB instagram

17 listopada 2016

Farmona, HappyBox | Dermiss, Nowa definicja pielęgnacji twarzy

Lubię niespodzianki, zwłaszcza takie, które są praktyczne również w pielęgnacji mojej twarzy. Sama radość, kiedy otwierasz pudełko, a tam same dobrocie, które wspomogą pielęgnować moją cerę! Farmona wypuszcza co jakiś czas Happy Box, w którym obecnie znajdziemy Ich najnowszą linię pielęgnacyjną Dermiss. Jest to linia, która bazuje na azjatyckiej pielęgnacji cery. Według tej rytuału pielęgnacyjnego skóra posiada naturalną zdolność do samoregeneracji, a kosmetyki pielęgnacyjne mają jedynie ten proces wspierać. Dziś chcę ją Wam przybliżyć 😊


Nasza skóra posiada naturalne zdolności samo odżywiania i regeneracji, a zadaniem kosmetyków jest ją w nich wspierać. Dlatego tak ważny jest przemyślany system pielęgnacji, bazując na odpowiednich, następujących po sobie krokach i zasadzie layeringu zakładającej stosowanie od kilku do kilkunastu produktów nakładanych w odpowiedniej kolejności. Do codziennych rytuałów warto również włączyć zasady chronokosmetyki, czyli zsynchronizowania pielęgnacji z naturalnym rytmem organizmu, a wszystko to w celu zoptymalizowania efektów poszczególnych etapów.Pojemność: 200ml / Cena: 24,60 zł
Umieszczony w plastikowej i transparentnej butelce z pompką. Pompka posiada dodatkowe zabezpieczenie przed niespodziewanymi przykrymi sytuacjami. Konsystencja olejku jest gęsta. Niemniej jednak wydajny i skuteczny w swoim działaniu. Dokładnie zmywa codzienny makijaż, nie podrażniając ani nie uczulając przy tym cery. Posiada bardzo delikatny i subtelny zapach. 

Pojemność 200 ml / Cena: 15,50 zł

Również umieszczony w plastikowej oraz transparentnej butelce z pompką. Jak przystaje na micelka, jego konsystencja jest płynna i przezroczysta. W drugim korku pielęgnacji cery micelek usuwa pozostałości makijażu, dokładne oczyszcza twarz oraz przywraca równowagę skórze. Nie narzekam na niego, bo radzi sobie OK, jak również nie podrażnia cery.Pojemność: 75ml / Cena: 20 zł
Żel umieszczony jest w małej poręcznej tubce z aplikacją typu "klik". Posiada przezroczystą i gęstą konsystencję, która odpowiednio usuwa martwy naskórek i wyrównuje koloryt oraz przywraca gładkość skórze. Fajnie działa, jednak nie polecam robić przy tym peelingu, gdyż podczas dla cera potrzebuje warstwy ochronnej, którą spokojnie można wieczorem zmyć ze wszelkich zanieczyszczeń. Również przyjazny jest dla mojego typu skóry, bo jej nie podrażnia, ani nie uczula. 

Pojemność: 50ml / Cena: 31,50 złKrem jest umieszczony w eleganckim i ciemnym słoiczku. Jego konsystencja jest lekka oraz śnieżnobiała. Nadaje się świetnie pod dzienny makijaż. Posiada bardzo dobre właściwości nawilżające. Nie zostawia tłustego filmu na cerze. Również nie uczula mnie, ani nie podrażnia. 

Pojemność: 5 x 5ml / Cena: 31,50 złPięć ampułek z witaminką C dla mojej cery to zbawienie, zwłaszcza, że mogą wyciszyć mi przebarwienia i wyrównać kolor cery. Dodatkowo dobrze się wchłania i dostarcza moc witalności, która poprawia jej elastyczność i dodaje blasku. Polecam dla osób, które odczuwają zmęczenie. 

Nowa linia Dermiss sprawdza się u mnie bardzo dobrze w codziennej pielęgnacji twarzy. Dbają i regenerują oraz odpowiednio nawilżają moją cerę. Polecam! 

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly