emailFB instagram

25 października 2016

Dr Irena Eris | ProVoke, Sun Illusion - aby lato zatrzymać na dłużej...

Przez ostatni czas przekonałam się do pełnego make-up'u. Przyznam, że rzadko mnie w nim zastać, ale jednak potrafię podkreślić co nie co. Lato już przeminęło, przez chwilę była złota jesień, aż w końcu jest ponuro i dżdżyście. Jednak chciałam, aby lato zachować u siebie na dłużej. Uwielbiam podkreślać cerę, aby była promienista, a zarazem dobrze wykończona. Tak jest dzięki nowej limitowanej serii kosmetyków ProVoke, Sun Illusion. To z nimi potrafię zaczarować, aby moja cera była pełna blasku i emanowała powiewem lata... 

Zmysłowe lato....opalizująca skóra, lekko połyskująca, iluzorycznie słoneczna! Nowa kolekcja na lato Dr Irena Eris ProVoke SUN ILLUSION w odcieniach złota, karmelu i beżu, kusi wszystkie zmysły. Emanuje harmonią i jasnością. Dzięki niej cała skóra jest rozświetlona, a wszystkie produkty mają moc światła!

Opakowania produktów zachowane są w minimalistycznej prostocie i elegancji. Srebrne i białe wykończenia ukazują ich ekskluzywność. Do tego bardzo przyjemnie i delikatnie pachnące.

Pojemność: 11 g. / Cena: 95 zł Świetnie podkreśla cerę i ją rozświetla włąsnie w takie pochmurne dni jak dziś. W słoneczne dni również nadaje jej blasku dzięki mieniących się drobinek. Aplikacja bardzo prosta Równie dobrze podczas demakijażu nie mam problemu. Jego naturalny odcień równomiernie rozprowadza się na cerze, dając jej wyrównanie kolorytu oraz korektę przebarwień. 

 Pojemność: 9 g. / Cena: 65 zł Uwielbiam go, zwłaszcza właśnie w te pochmurne dni. Bardzo ładnie roświetla cerę nadając im słoneczny blask. Długo utrzymuje się na twarzy bez żadnych poprawek. Również nie mam  problemu z jego aplikacją, która równomiernie rozprowadza się. 

Cena 59 zł
Jego kremowa i zarazem aksamitna konsystencja pozwala równomiernie rozprowadzić się na powiece oraz rozświetlić pod oczami nieprzyjemne cienie. Jest moim dobrym kompanem w ukrywaniu niekomfortowego looku po nieprzespanej nocy. Utrzymuje się równie długo, nie roluje się i nie ściera. Dodatkowo gąbeczką można go rozprowadzić na powiece, aby nadał mu bardziej delikatne spojrzenie. Świetnie podkreśla kreskę. Idealnym dodatkiem również jest taka mini temperówka, dzięki której kredka pozwala narysować wyraźny kolor.


Lubię wyglądać elegancko i podkreślać swoje atuty, 
by mój mąż był sprovokowany moim lookiem dzięki  ProVoke, Sun Illusion ;)

Co powiecie o tej eleganckiej limitce ??

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly