emailFB instagram

12 sierpnia 2016

Kolastyna, by lato zatrzymać na dłużej

Podczas wakacji nasza skóra jest opalona i  jędrna. Niestety, po mniejszej ekspozycji na słońce ten efekt szybko zanika. Skóra wygląda nieco gorzej niż przed wakacjami. Jest to właśnie skutek działania promieni słonecznych, jak również wystawiania skóry na działanie wody oraz wiatru. Z czasem zaczyna rogowacieć, przesuszać się no i ściągać. Aby temu zapobiec i cieszyć się odpowiednią opalenizną na dłużej aplikujemy bronzery oraz kremy samoopalające, gdyż istnieje mniejsze ryzyko, że pojawią się brzydkie plamy. Oczywiście nie możemy zapomnieć o stosownym dla naszej skóry odpowiednim nawilżaniu. Dziś właśnie Wam przedstawię serię Luxury oraz serię odpowiednich kremów nawilżających z filtrem KolastynaKoncepcje i formuły preparatów ochrony przeciwsłonecznej oraz kosmetyków do opalania i po opalaniu KOLASTYNA powstają w nowoczesnych laboratoriach przy zaangażowaniu zespołu naukowców z długoletnim doświadczeniem w tworzeniu produktów słonecznych. Szeroki wachlarz emulsji, olejków, balsamów oraz kremów pozwala na dopasowanie produktu do indywidualnych oczekiwań i wymagań skóry. Produkty testowane dermatologicznie, przeznaczone dla niemowląt, dzieci i dorosłych, dla kobiet i mężczyzn, skutecznie chronią skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym oraz przedwczesnym starzeniem, nadając jej odcień naturalnej opalenizny.

Produkty ochronne do kąpieli słonecznej Kolastyna Sun to produkty przede wszystkim hipoalergiczne. Chronią wrażliwą i delikatną skórę przed niebezpiecznymi promieniami słonecznymi. Kremy z wysokim i średnim filtrem zatrzymują właśnie w większym lub w mniejszym stopniu owe promienie, by nasza skóra była odpowiednio bezpieczna. Po opalaniu przychodzą nam produkty po opalaniu, aby zachować opaleniznę na dłużej oraz pozostawiając ją rozświetloną i przyjemnie pachnącą. Wszystkie te produkty pielęgnują skórę najmłodszych oraz naszą podczas upalnych dni. W te dni stosujemy wszystkie produkty z całą naszą rodzinką. Zapewniają nam dobrą ochronę i odpowiednio ją nawilżają. Do tej pory produkty nasz nie uczuliły oraz nie podrażniły. Kremy dla najmłodszych spisują się bardzo dobrze nawet na Skórze atopowej. 

***

Seria Luxury Bronze zawiera produkty, które pozwalają naszej skórze zachować piękną i zdrową opaleniznę na dłużej. Równomierna długotrwała opalenizna to efekt dzięki tym produktom. Łatwa aplikacja oraz szybkie wchłanianie preparatów zapobiegają tworzeniu się smug i plam na skórze. Brązowy odcień skóry można zachować na bardzo długo... W takie chłodniejsze dni, ta seria jest w sam raz, by nasze ciało miało efekt naturalnej opalenizny , olejek z drobinkami pozwolił jej delikatnie mienić się w świetle. Kosmetyki przyjemnie pachną słodką czekoladą i lekko nawilżają skórę. Do tej pory nie podrażniły mnie. Również dla osłody w te chłodne dni w sam raz pasuje wypić oraz rozgrzać się gorącą czekoladą... ;)
Cała seria do kąpieli słonecznej KOLASTYNA SUN oraz Luxury Bronze jest skuteczna i pozostawia na ciele pożądane efekty. Chronią skórę, by nie opalić się na czerwono. Bezpieczne i hipoalergiczne produkty są zdrowe dla naszej wrażliwej skóry. Wszystkie produkty można nabyć stacjonarnie w drogeriach, jak również w większych sklepach handlowych. Są to wydajne produkty i godne polecenia, gdyż są na każą kieszeń. 
Polecamy! :)


Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly